Veining logo

Veining

Wprowadza nowe zaklęcie: Veining. Kilofy z tym zaklęciem będą kruszyć całe żyły na raz.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2] [1.11.1] [1.12]


Downloads 580K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

lalalastab awatar

lalalastab

Opis moda

Veining to prosty w obsłudze mod, który doskonale wpisuje się w oryginalny klimat gry Minecraft. Mod wprowadza nowe zaklęcie do świata gry – Veining. Można je nałożyć na każdy kilof i podczas wydobywania żył, niszczy całą żyłę naraz. Jest to dość rzadkie zjawisko (pojawiające się około połowy czasu z dobrym zestawem półek na książki) i działa tak, jak można by się spodziewać od każdego innego zaklęcia.

Mod jest zgodny z Minecraftem 1.12, jednakże może działać także na innych wersjach, ale w tym przypadku należy przetestować go samodzielnie. Enchant jest również kompatybilny z każdym narzędziem modowanym, które używa klasy narzędzi typu kilof, a także z wszystkimi rudami, które są poprawnie zarejestrowane w słowniku rud. Potwierdzono, że działa z takimi modami jak Thermal Expansion, Immersive Engineering, Forestry, IndustrialCraft, Actually Additions oraz Quark.

Istnieje również możliwość użycia efektu z modyfikatorem Tinkers Construct. W sumie jest 10 poziomów, zwiększających liczbę łamalnych bloków. Modyfikator zajmuje tylko jedno miejsce bez względu na poziom, a do jego stworzenia wymagana jest wybuchowa szmaragdowa kostka. Aby rozpocząć, po prostu umieść wybuchowy szmaragd w Narzędziarni.

Aby zainstalować mod, wystarczy mieć Forge Mod Loader na kompatybilnej wersji Minecrafta. Należy otworzyć folder .minecraft, umieścić plik .jar w folderze mods, a następnie uruchomić grę i sprawdzić opcje konfiguracji. Po wykonaniu tych czynności zaklęcie będzie dostępne w grze.

Możesz swobodnie używać tego moda w dowolnym modpacku. Byłbym wdzięczny za małą wzmiankę na stronie modu, ale nie jest to konieczne. Na koniec chętnie zobaczę link do Twojego modpacka, aby móc go sprawdzić!

Pobierz Veining

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Veining 1.12.2
veining-1.3.2-1.12.x.jar 1.12.2
Pobierz Veining 1.11.1
veining-1.2.2-1.11.2.jar 1.11.1
Pobierz Veining 1.12
veining-1.1.0.jar 1.12