Mody do Minecraft Right Traveler's Backpack

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Tiviacz1337 awatar

Tiviacz1337

Opis moda

🎒 Travelers Backpack – Mod Minecraft na nowe przygody! 🚀


Travelers Backpack to unikalny mod do Minecrafta, który dodaje plecaki. Każdy z nich pochodzi z Modu Adventure Backpack stworzonego przez JavieraDarkonasa, a od wersji 1.16 wszystkie tekstury zostały całkowicie odnowione, aby pasować do nowego stylu.


Rozszerzona funkcjonalność plecaków


Zapełniony plecak? To już nie problem! Ulepszony plecak oferuje około 60 slotów w ekwipunku i 2 zbiorniki na płyny, każdy z nich może pomieścić do 6 wiader płynu lub nawet 24 butelki mikstury! Wszystkie sloty w ekwipunku i zbiorniki można obsługiwać za pomocą zewnętrznych rur. Plecak oferuje również specjalne przyciski - sortuj, szybki stos i przenoś, aby bezproblemowo zarządzać ekwipunkiem!


Ulepszanie plecaków


Aby plecak osiągnął maksymalną pojemność magazynu i zbiornika, musi być ulepszony. Ulepszanie można przeprowadzić przy stole kowalskim, umieszczając skórę w slocie szablonu, wyższy poziom ulepszenia i plecak w następnych slotach.


Personalizacja jakiej jeszcze nie widziałeś!


Wybierz swój osobisty styl spośród ponad 45 niestandardowych plecaków, które reprezentują różne stworzenia i bloki. Niektóre z nich mogą zapewnić specjalne zdolności! Od wersji 1.16 dostępne są plecaki w kolorach. Możesz połączyć dowolne barwniki, aby stworzyć unikalny wygląd!


Modyfikacja Travelers Backpack to idealne rozwiązanie dla graczy poszukujących nowych, ekscytujących funkcji w świecie Minecrafta. Rozszerza ona możliwości gry, wprowadzając nowe elementy, które z pewnością zwiększą satysfakcję z rozgrywki.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3060
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3061
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3062
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3063
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3064
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3065
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3066
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3067
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3068
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3069
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3070
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3071
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3072
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3073
Zrzut ekranu Traveler's Backpack #3074