Mody do Minecraft Right Starter Kit
Starter Kit logo

Starter Kit

📦 Daje graczom dołączającym do świata po raz pierwszy konfigurowalny sprzęt startowy i przedmioty, które zastępują początkowy ekwipunek. Kompatybilny z FTB Team Islands.


Downloads 20M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 4 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Serilum awatar

Serilum

Opis moda

🎮 Minecraft Mod: Starter Kit


Witaj w świecie Minecraft z nowym modułem Starter Kit. Ten moduł umożliwia graczom, którzy dołączają do świata po raz pierwszy, otrzymanie przedmiotów ustawionych w pliku konfiguracyjnym. Jego unikalność polega na możliwości ustawienia przedmiotów na dowolny konkretny slot w ekwipunku, do offhand i do slotów zbroi.⚙️ Konfiguracja modułu Starter Kit


Mod Starter Kit posiada różne opcje konfiguracji, które umożliwiają dostosowanie doświadczenia gracza, takie jak:  • enablePlayerMustBeNearSpawnForKitCheck: Czy gracz, który jeszcze się nie zalogował, musi być blisko spawnu, aby otrzymać zestaw.

  • addExistingItemsAfterKitSet: Czy przedmioty, które istniały w ekwipunku, takie jak książki dodane przez inne mody, powinny być dodane z powrotem do ekwipunku po ustawieniu zestawu.

  • enableFTBIslandCreateCompatibility: Czy zestaw startowy powinien być ponownie ustawiony po poleceniu /ftbteamislands create z FTB Team Islands.🔑 Komendy


Zestaw startowy oferuje komendę /starterkit set, która umożliwia graczom skopiowanie swojego ekwipunku do pliku konfiguracyjnego zestawu startowego.


Mod Starter Kit może być swobodnie używany w dowolnym modpacku, pod warunkiem, że pobieranie pozostaje w systemie CurseForge. Dzięki za wsparcie!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Starter Kit #3144
Zrzut ekranu Starter Kit #3145
Zrzut ekranu Starter Kit #3146
Zrzut ekranu Starter Kit #3147
Zrzut ekranu Starter Kit #3148
Zrzut ekranu Starter Kit #3149