Mekanism logo

Mekanism

Zaawansowane technologicznie maszyny, potężne wytwarzanie energii, wymyślne gadżety i wiele więcej. Teraz na Curse!


Downloads 74M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

bradyaidanc awatar

bradyaidanc

Thiakil awatar

Thiakil

thommy101 awatar

thommy101

pupnewfster awatar

pupnewfster

Opis moda

Mekanism to nie tylko kolejne rozszerzenie do Minecrafta. To doświadczenie, które na zawsze zmieni sposób, w jaki grasz w tę grę. W firmie Mekanism, Inc. przedstawiamy Ci pakiet nowoczesnych maszyn niskiej, średniej i wysokiej klasy, które podniosą Twój archaiczny dom i nieefektywne przetwarzanie surowców do XXI wieku. Dzięki naszej kolekcji wysokiej technologii, zaawansowanym generatorom energii, zaawansowanym systemom przesyłowym i skomplikowanym mechanizmom przetwarzania, szybko osiągniesz nowe poziomy technologicznego oświecenia.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale za każdym razem, gdy przetapasz rudy bezpośrednio do odpowiadających im sztabek, marnujesz większość tego, co wydobyłeś. Zespół doświadczonych inżynierów chemicznych i mechanicznych Mekanismu opracował zaawansowane maszyny do przetwarzania rud, które pozwalają na wydajne pozyskiwanie surowców. Dzięki naszym technologiom oczyszczania, rozpuszczania, wstrzykiwania substancji chemicznych i krystalizacji możesz teraz podwoić, potroić, poczwórnić, a nawet pięciokrotnie zwiększyć produkcję sztabek ze surowców, pod warunkiem dostatecznej infrastruktury i energii.

Nasz zespół inżynierów rozumie i akceptuje stopniowy postęp technologiczny. Dla każdego etapu rozgrywki oferujemy maszyny odpowiednie do Twoich potrzeb. Każda maszyna Mekanismu może być ulepszona do fabryki, umożliwiając przetwarzanie 3 (podstawowych), 5 (zaawansowanych), 7 (elitarnych) lub nawet 9 (ostatecznych) różnych przedmiotów naraz - w jednej maszynie! Nie ma już w domu wierszy, a nawet ścian wolnych i brzydkich pieców, które kiedyś nękały Cię w grze. Skondensuj swoją infrastrukturę maszynową z Mekanism już dziś.

Oto tylko kilka z wielu powodów, dla których Mekanism będzie punktem kulminacyjnym Twojego doświadczenia z Minecraftem: napędzane wodorem plecaki o wielu trybach lotu, mały, uroczy i wierny robotyczny przyjaciel (Robit!), cyfrowy górnik z najnowocześniejszymi technologiami filtracji do automatyzacji potrzeb wydobywczych, reaktor syntezy jądrowej wykorzystujący zaawansowaną technologię wewnętrznego uwięzienia do wykorzystania energii słonecznej do napędzania zaawansowanych maszyn (wymaga generatorów Mekanismu), różne nadajniki do przesyłania przedmiotów, płynów, gazów, energii, a nawet ciepła! Skuteczny system konfiguracji maszyn, który umożliwia tworzenie zaawansowanych sieci transportu przedmiotów zdolnych do sortowania i filtrowania (z wykorzystaniem naszych opatentowanych transporterów logistycznych!)

Linki do innych modułów Mekanismu: Mekanism Additions, Mekanism Generators, Mekanism Tools. Zdecydowanie polecamy grę w Mekanism z pakietem zasobów CyanideXs Unity: Dark Edition. Klasyczna dokumentacja Unity: Dark Edition Classic znajduje się na oficjalnej wiki Mekanismu, z dumą hostowanej przez IndieWikis! To ciągle praca w toku, więc prosimy o wkład, jeśli to możliwe! Kod źródłowy jest dostępny na GitHubie! Wsparcie dla zespołu z Patreon: aidancbrady pupnewfster. Wsparcie dla zespołu z Ko-fi: pupnewfster.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Mekanism #40
Zrzut ekranu Mekanism #41
Zrzut ekranu Mekanism #42
Zrzut ekranu Mekanism #43
Zrzut ekranu Mekanism #44
Zrzut ekranu Mekanism #45
Zrzut ekranu Mekanism #46
Zrzut ekranu Mekanism #47
Zrzut ekranu Mekanism #48