Mody do Minecraft Right Dark Utilities
Dark Utilities logo

Dark Utilities

Expansive content mod, który dodaje po trochu wszystkiego.


Downloads 77M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

DarkhaxDev awatar

DarkhaxDev

Opis moda

Dark Utilities to mod do gry Minecraft, który dodaje wiele nowych przedmiotów i bloków, poszerzając podstawową rozgrywkę. Ten mod ma na celu być użytecznym w wielu sytuacjach, jednocześnie wprowadzając ciekawe mechaniki, które sprawią, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej interesująca. Każdy blok i przedmiot w modzie ma też opisy, które pomogą Ci zrozumieć jak działają. Aby korzystać z modu, musisz też posiadać bibliotekę Bookshelf. Na wersjach 1.16+ wymagane są także mod Runelic oraz Pig Pen Cipher.

Jednym z ciekawszych dodatków jest Vector Plates, które to płaskie bloki, mogące obracać się, a także przesuwać moby i inne obiekty. Moby mogą również pojawić się na nich, co czyni je popularnym wyborem do przenoszenia mobów w farmach. Mob Filters to bloki, które pozwalają na przepuszczanie tylko określonych typów mobów. Na przykład filtr mobów wrogich pozwoli tylko na przepuszczanie wrogich mobów przez blok. Sleep Charm to kolejny ciekawy przedmiot, który pozwala na ochronę przed bezsennością i zapobiega pojawianiu się Fantomów. Dodatkowo, po wejściu do łóżka, gracz natychmiastowo zasypia. Redstone Randomizer to składnik redstone, który losowo włącza i wyłącza sygnał redstone. Player Damage Plate to płaski blok, który powoduje obrażenia graczowi, gdy staje na nim mob.

To tylko niewielka część zawartości dodanej przez ten mod, sprawdź wiki, aby poznać pełną listę! Jeśli lubisz ten mod i chcesz mnie wesprzeć, obserwuj mnie na Twitterze, dołącz do mojego Discorda, przekaż darowiznę na Patreon lub odwiedź mój serwis internetowy. Projekt jest sponsorowany przez Nodecraft. Użyj kodu Darkhax, aby otrzymać 30% zniżki na pierwszy miesiąc usługi!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Dark Utilities #23
Zrzut ekranu Dark Utilities #24
Zrzut ekranu Dark Utilities #25
Zrzut ekranu Dark Utilities #26