Ceramics logo

Ceramics

Uformuj glinę w narzędzia i zbroje, a następnie utwardź ją za pomocą ciepła


Downloads 38M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

KnightMiner awatar

KnightMiner

Opis moda

Ceramics to moda, którego celem jest wzbogacenie rozgrywki w Minecrafta za pomocą gliny. W oryginalnej wersji, mod dodawał tylko gliniany wiadro, ale teraz posiada wiele innych funkcji, które mogą poprawić grę na dłuższą metę. W obecnej formie, Ceramics dodaje funkcje w trzech kategoriach: narzędzia, płyny i dekoracje.

Narzędzia: Ceramics dodaje różne narzędzia zaprojektowane w celu rozszerzenia opcji dla narzędzi wykonanych z gliny. Dostępne narzędzia to: Terakotowe wiadra: Alternatywa dla wiader na początku gry. Można nimi transportować zimne płyny, ale pękną gdy napełnione gorącymi płynami. Pęknięte wiadra łamią się podczas opróżniania, co oznacza, że ​​są jednorazowe dla gorących płynów. Zimne płyny można transportować swobodnie.

Płyny: Ceramics dodaje kilka różnych bloków związanych z płynami do przechowywania i transportowania płynów na świecie. Zbiorniki: Rozszerzalny blok do przechowywania płynów. Pojedynczy zbiornik pomieści 4 wiadra płynu, a w każdym z 17 kolorów gliny, w tym 16 kolorów porcelany, które pomieszczą 6 wiader płynu na zbiornik. Pojemność można dalej zwiększyć przez ustawienie zbiornika pionowo, co dodaje wartość bazową dla każdego rozszerzenia umieszczonego na górze.

Dekoracje: Poza funkcjonalnymi blokami, Ceramics dodaje wiele dekoracyjnych bloków, aby ozdobić każdą bazę. Porcelana: Dekoracyjny blok podobny do barwionej terakoty lub betonu, ale w pastelowych kolorach. Cegły z porcelany: Biała odmiana cegieł. Może być zrobiona na płyty, schody i ściany. Eleganckie cegły: Sześć dodatkowych stylów cegieł z nieco bardziej losowym wzorem. Każdy typ występuje w płytach, schodach i ścianach. Ciemne cegły: Ciemnoczerwone cegły o fabrycznym tonie. Jednokolorowe cegły: Szare cegły z czasami czarnymi akcentami. Złote cegły: Jasnożółte cegły zaprojektowane, aby pokazać bogactwo. Morskie cegły: Oceaniczne cegły do dekoracji budynków z prismarine. Cegły lawy: Magmowe cegły, aby poprawić bazę w Netherze. Cegły smoka: Cegły Endu, aby zapewnić ciemne tło. Tęczowe cegły i glina: posiadają kolorową, ale stopniową animację tęczy. Glinę można uzyskać w 8 wariantach, zależnie od miejsca, gdzie zaczyna się animacja.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Ceramics, zajrzyj na oficjalną stronę Feed the Beast Wiki. Możesz także dołączyć do dyskusji na SlimeKnights Discord. Mod można wykorzystać w paczce modów, pod warunkiem, że podasz link do tej strony. Z Ceramics, gra w Minecrafta nigdy nie była bardziej satysfakcjonująca!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Ceramics #641
Zrzut ekranu Ceramics #642
Zrzut ekranu Ceramics #643
Zrzut ekranu Ceramics #644
Zrzut ekranu Ceramics #645
Zrzut ekranu Ceramics #646
Zrzut ekranu Ceramics #647
Zrzut ekranu Ceramics #648
Zrzut ekranu Ceramics #649
Zrzut ekranu Ceramics #650
Zrzut ekranu Ceramics #651
Zrzut ekranu Ceramics #652
Zrzut ekranu Ceramics #653
Zrzut ekranu Ceramics #654
Zrzut ekranu Ceramics #655
Zrzut ekranu Ceramics #656
Zrzut ekranu Ceramics #657
Zrzut ekranu Ceramics #658

Pobierz Ceramics