Mody do Minecraft Right Better Builder's Wands
Better Builder's Wands logo

Better Builder's Wands

Próba stworzenia ładniejszej w użyciu różdżki budowniczego


Downloads 75M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Portablejim awatar

Portablejim

Opis moda

Better Builders Wands to modyfikacja w grze Minecraft, która ułatwia korzystanie z różnych różdżek budowniczych. Dzięki niej gracze mogą korzystać z trzech różnych wersji różdżek - Stone Builders Wand, Iron Builders Wand oraz Diamond Builders Wand. Każda z nich ma swoje unikalne właściwości, takie jak ilość bloków, które można postawić w jednym momencie, sposób ustawiania bloków (poziomo lub pionowo) oraz żywotność różdżki.

Stone Builders Wand to tańsza i mniej wydajna wersja różdżki, która może postawić tylko 5 bloków na raz i działa jedynie w poziomie. Jej żywotność wynosi około 130 bloków. Iron Builders Wand to już nieco lepsza wersja, która może postawić 9 bloków na raz i działa zarówno w poziomie, jak i w pionie. Jej żywotność to około 250 bloków.

Najlepszą wersją różdżki jest Diamond Builders Wand, która może postawić aż 1562 bloków na raz i działa zarówno w poziomie, jak i w pionie. Jej żywotność to również 1562 bloki. Oprócz tego, modyfikacja ta oferuje wiele różnych trybów działania różdżki, dzięki którym można łatwiej i szybciej budować różne konstrukcje.

Jeśli posiadasz zainstalowane Extra Utilities, to możesz użyć Builders Wand z tej modyfikacji w celu uzyskania unbreakable wand, czyli niezniszczalnej różdżki. Warto pamiętać, że normalna Builders Wand umożliwia tylko postawienie 64 bloków na raz.

Jeśli chcesz skorzystać z Better Builders Wands w swoim modpacku, nie musisz prosić o pozwolenie - jesteś do tego uprawniony. Jednakże, jeśli zapytasz o pozwolenie, to przez miesiąc nie będziesz mógł używać tej modyfikacji w swoim modpacku.

Better Builders Wands to modyfikacja, która na pewno ułatwi Ci budowanie w Minecraft. Spróbuj jej już teraz i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Better Builder's Wands #28
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #29
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #30
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #31
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #32
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #33
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #34
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #35
Zrzut ekranu Better Builder's Wands #36