Mody do Minecraft Right Wolf Armor and Storage Legacy
Wolf Armor and Storage Legacy logo

Wolf Armor and Storage Legacy

Dodaje pancerze i schowek dla wilków!


Downloads 16M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

saturniidae awatar

saturniidae

Opis moda

🐺 Wolf Armor and Storage Legacy - Mod Minecraft 🛡️Wolf Armor and Storage Legacy to unikalny mod do gry Minecraft, który dodaje pancerz, składowanie i drobne modyfikacje dla wilków. Ulepsz swojego wilka, aby stał się niezastąpionym towarzyszem przygód! Zaprojektowany z myślą o graczach, którzy cenią sobie survival i chcą wykorzystać wilki jako sojuszników.


🛠️ Funkcje moda:  • Pancerz dla wilków - Pięć typów zbroi dla wilków odpowiadających pięciu typom zbroi dla graczy w grze.

  • Miejsce na zapasy - Możliwość dodania skrzyni do oswojonego wilka, dając mu użyteczne miejsce na zapasy.

  • Interakcje i wyposażanie w pancerz - Wilki z pancerzem mają tyle samo ochrony, co gracz z pełnym zestawem pancerza z odpowiadającego materiału.

  • Automatyczne leczenie wilków - Jeśli skrzynia wilka jest pełna ulubionych jedzenie, wilk może się sam uleczyć.


Za pomocą moda Wolf Armor and Storage Legacy, twoje wilki mogą stać się prawdziwymi potęgami, którymi zawsze miały być. Mod został stworzony z myślą o graczach, którzy chcą wykorzystać wilki jako sojuszników w trybie survival. Mod ten jest niezastąpiony dla graczy, którzy chcą ulepszyć swoje wilki i uczynić je niezastąpionymi towarzyszami przygód.


FAQ:PytanieOdpowiedź
Czy mogę użyć tego moda w moim modpacku?Absolutnie! Chcemy, aby jak najwięcej osób korzystało z tego moda.
Mod jest martwy, autor jest leniwy, itd.Wersja moda jest oficjalnie w fazie długotrwałego wsparcia; nie będą wydawane żadne nowe funkcje, chyba że pojawią się poważne problemy.
Czy mogę zaktualizować do X.X.X?Każda aktualizacja w tym momencie prawdopodobnie będzie wymagała kompletnego przepisania. W takim przypadku najpierw skierujemy się do najnowszej wersji.
Czy mogę przenieść do X modloadera?Z powodu pewnych niedawnych wydarzeń straciłem zainteresowanie pisaniem modów za pomocą zarówno Fabric, jak i Forge modloaderów. Ta wersja projektu pozostanie na Forge na zawsze.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Wolf Armor and Storage Legacy #4253
Zrzut ekranu Wolf Armor and Storage Legacy #4254
Zrzut ekranu Wolf Armor and Storage Legacy #4255
Zrzut ekranu Wolf Armor and Storage Legacy #4256
Zrzut ekranu Wolf Armor and Storage Legacy #4257