Mody do Minecraft Right Torchmaster
Torchmaster logo

Torchmaster

Dodaje specjalną pochodnię, która uniemożliwia tarło mobów w konfigurowalnym promieniu

Kategorie modów


Downloads 68M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

xalcon awatar

xalcon

Opis moda

Torchmaster to modyfikacja, która dodaje specjalne pochodnie, które uniemożliwiają pojawienie się wrogów w określonym promieniu. Oryginalna koncepcja pochodzi od RWTema (Extra Utilities 1), ale Torchmaster wzbogacił ją o specjalne funkcje. Pochodnie blokują jedynie naturalne pojawianie się wrogów w niskich poziomach światła, natomiast spawnerki wrogów wciąż będą działać. Została dodana specjalna obsługa dla spawnerów z wersji vanilla i Extra Utilities 2, a spawnerki z innych modyfikacji również powinny działać. Jeśli jednak zauważysz, że jakaś modyfikacja nie współpracuje z mega pochodnią, skontaktuj się z autorem na jego repozytorium Github.

Torchmaster jest dostępny w wersjach 1.19 i 1.18, a jego wsparcie kończy się odpowiednio 31 grudnia 2022 i 31 grudnia 2023 roku. Starsze wersje nie są już obsługiwane.

Warto wiedzieć, że Torchmaster jest obecnie dostępny tylko w wersji Forge. Autor nie przepada za Fabric i jego wpływem na społeczność moderską, ale planuje jednak wydać wersję dla tej platformy. Obecnie pracuje nad wielowarstwowym projektem, aby zapewnić funkcjonalność na równi z wersją Forge. Nie będzie jednak możliwości przeniesienia Torchmastera do starszych wersji Fabric.

Jeśli chcesz użyć Torchmastera w swoim modpacku, nie ma żadnych przeciwwskazań. Pamiętaj jednak, aby zawsze korzystać z najnowszej wersji moda, aby uniknąć nieoczekiwanych problemów. Torchmaster to niezwykle przydatna modyfikacja, która ułatwia rozgrywkę i dodaje ciekawych funkcji. Wypróbuj ją już dziś!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Torchmaster #89
Zrzut ekranu Torchmaster #90