Thaumcraft logo

Thaumcraft

Thaumaturgia to zdolność maga do czynienia cudów. Na tym właśnie polega ten mod - na wyciąganiu magii z fizycznych przedmiotów w postaci Essentii i przekształcaniu jej w celu czynienia cudów.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2] [1.10.2] [1.8.9] [1.8] [1.7.10]


Downloads 49M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Azanor13 awatar

Azanor13

Opis moda

Thaumcraft to mod, który pozwala na tworzenie magicznych przedmiotów i wykonywanie niesamowitych czarów. Możliwości, jakie daje ta magia są ogromne, a na początku potrzebny będzie ci tylko kij zrobiony z drewna i okutej żelazem. Dzięki niemu możesz wydobyć magiczną esencję z przedmiotów i kształtować ją, by tworzyć cuda. Żeby uzyskać więcej informacji, musisz znaleźć książkę Thaumonomicon, którą otrzymasz po kliknięciu w regał z książkami za pomocą swojego kija. Ta książka zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o Thaumcraft.

Mod jest kompatybilny z innymi modami, które nie psują jego balansu i nie wprowadzają zbyt wielu nowych elementów. Twórcy dodatków powinni pamiętać, żeby nie dodawać zbyt wielu nowych aspektów, a jeśli już, to powinni skontaktować się z autorem moda. Nie powinni też zmieniać istniejących receptur, ani przesuwać już istniejących badań.

Thaumcraft jest jednym z najciekawszych modów do Minecrafta, który oferuje wiele niesamowitych możliwości. Dzięki niemu możesz stać się prawdziwym czarodziejem, a tworzenie magicznych przedmiotów i wykonywanie niesamowitych czarów będzie dla ciebie łatwe i przyjemne.