Mody do Minecraft Right Structurize
Structurize logo

Structurize

Kopiowanie struktur, wklejanie struktur, manipulowanie strukturami (100% GUI)


Downloads 34M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Raycoms awatar

Raycoms

someaddon awatar

someaddon

OrionOnline awatar

OrionOnline

Asherslab awatar

Asherslab

Opis moda🎮 Mod Minecraft: Structurize 🚀


Structurize to niezwykły mod do Minecrafta stworzony przez zespół LDT. Jego celem jest wprowadzenie nowego sposobu edycji dużych części świata Minecraft. Jest niezbędny do działania naszego głównego moda - MineColonies!


🔧 Główne funkcje Structurize:  • Narzędzie do skanowania: Pozwala na zmianę bloków w danym obszarze lub skanowanie go. Skończone skany trafiają do dedykowanego katalogu.

  • Narzędzie budowlane: Umożliwia umieszczanie, nazywanie i usuwanie tych niestandardowych skanów za pomocą prostego i użytecznego interfejsu.

  • Synchronizacja klient-serwer: Structurize oferuje synchronizację między klientem a serwerem, dzięki czemu gracze mogą skanować rzeczy na serwerach i pobierać je na swój lokalny komputer.

  • Load Balancing: To, co wyróżnia Structurize na tle innych modów, to sposób, w jaki struktury są ładowane do buforów w grze, co znacznie zmniejsza opóźnienia!


Uwaga: Wielkość partii może być zdefiniowana w pliku konfiguracyjnym, który gracz lub właściciel serwera może zmienić według własnego uznania.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Structurize #2087
Zrzut ekranu Structurize #2088
Zrzut ekranu Structurize #2089