Mody do Minecraft Right Silent Lib (silentlib)
Silent Lib (silentlib) logo

Silent Lib (silentlib)

Biblioteka ułatwiająca pisanie i utrzymywanie modów.


Downloads 43M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

SilentChaos512 awatar

SilentChaos512

Opis moda

Silent Lib to biblioteka wspólnych klas używanych przez kilka modów, co ułatwia ich aktualizację i utrzymanie. Wersja 1.16.3 działa również na wersjach 1.16.4/5. W Silent Lib znajdziesz wiele funkcji, takich jak NBT Viewer, który dostępny jest w wersji 4.2.3 i nowszych, dla Minecrafta 1.14.3+. Komenda sl_nbt pozwala na wyświetlenie NBT bloku, istoty lub przedmiotu w czytelnej formie. W przeciwieństwie do standardowej komendy data get, ta otwiera nowy interfejs i formatuje tekst dla łatwiejszego czytania. Wynik jest również kolorowy, a liczby 32-bitowe są wyświetlane zarówno dziesiętnie, jak i szesnastkowo. Można także wyeksportować NBT do pliku JSON (co może być przydatne podczas zgłaszania błędów).

Silent Lib oferuje również system książek, który został usunięty w wersji 1.13+. System ten pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie modów do własnych potrzeb. W Silent Gems jest to jedyna biblioteka, która wykorzystuje ten system, ale tworzenie własnej książki jest bardzo proste. Najtrudniejsze jest napisanie właściwego tekstu!

Silent Lib obsługuje również wiele wersji Minecrafta, ale w nowszych wersjach jest ciężko z utrzymaniem kompatybilności z wersjami 1.10.2 i 1.11.2. W Silent Lib można znaleźć wiele modów, takich jak: Fun Ores, Scaling Health, Silent Gear, Silents Gems, Silents Mechanisms, Super Multi-Drills, Torch Bandolier, Token Enchanter, Treasure Bags.

Jeśli masz problemy z działaniem modów, upewnij się, że Silent Lib i wszystkie moduły zależne są aktualne. Niezgodność wersji jest częstym powodem awarii. Jeśli aktualizacja nie pomaga, zgłoś problem na stronie issue tracker, a zwykle winowajcą jest inny mod.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Silent Lib (silentlib) #531
Zrzut ekranu Silent Lib (silentlib) #532