Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

DarkhaxDev awatar

DarkhaxDev

Opis moda

Mod Runelic - tajemniczy świat run w Minecraft


Runelic to mod do Minecrafta, który przenosi graczy w niezwykły świat run i symboli. Ten niepowtarzalny czcionka jest kompatybilna z dowolnym tekstem, który pozwala na niestandardowe style, w tym znaki, książki, etykiety imion i podpowiedzi przedmiotów. Może być również używany z licznymi modami, takimi jak mod Tips.


Charakterystyka moda Runelic


Font Runelic zastępuje powszechnie używane znaki runicznymi symbolami i wzorami. Tekst runiczny można konsekwentnie przetłumaczyć z powrotem na ich standardowe odpowiedniki, jeśli wiesz, jak znaki są zastępowane. Wszystkie znaki wielkiej i małej litery dzielą te same wzory. Podczas gdy niektóre wzory czerpią inspirację z rzeczywistego języka i kultury, wszelkie związki lub symbolika między znakami są przypadkowe.  • 🔤 26 standardowych liter alfabetu łacińskiego (wielkie i małe)

  • 🔢 1234567890

  • 🔠 !#$%&()*+,0-./


Wzory na banery


Mod Runelic obejmuje również wzory na banery dla wszystkich 50+ znaków dodanych przez czcionkę. Gracze mogą zastosować te wzory na swoje banery, używając runicznego szablonu banerowego, otrzymanego od wędrownych handlarzy. Te wzory dostarczają graczom unikalny i tajemniczy sposób wyrażania siebie.


Przewodnik po użyciu


Vanilla Commands & NBT

Vanilla commands, które pozwalają na określenie surowych składników tekstu, mogą używać Runelic, określając ID czcionki w właściwościach tekstu. Polecenia give i title są przykładami poleceń vanilla, które to umożliwiają.


Mod Runelic jest dostarczany z zastrzeżeniem wszystkich praw. Projekty, które mają miękką lub twardą zależność od tego moda, mogą używać wzorów Runelic w zrzutach ekranu, niestandardowych zasobach, projektach postaci i materiałach promocyjnych.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Runelic #2053
Zrzut ekranu Runelic #2054
Zrzut ekranu Runelic #2055
Zrzut ekranu Runelic #2056
Zrzut ekranu Runelic #2057
Zrzut ekranu Runelic #2058