Roots logo

Roots

Modyfikacja druidycznej magii natury.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2] [1.11.2] [1.10.2]


Downloads 23M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Noobanidus awatar

Noobanidus

ABadHaiku awatar

ABadHaiku

KalaxiLoL awatar

KalaxiLoL

Martacus awatar

Martacus

Davoleo_K awatar

Davoleo_K

EpicSquid315 awatar

EpicSquid315

Opis moda

🧙‍♂️ Moda Minecraft: Roots 🌿


Roots to magiczny mod dla Minecraft, który pozwala odkryć dziką, naturalną magię świata. Możesz korzystać ze świata Fey, który przenika do naszego świata, wykorzystując go do rzemiosła, rytuałów, czarów i nie tylko! Odkryj zapomniane zioła, rytuały i zaklęcia, które dają ogromną moc i użyteczność.


🌱 Zaczynając od podstaw


Zalecamy zainstalowanie JEI (Just Enough Items) i JER (Just Enough Resources) wraz z naszymi modami, jako że posiadamy z nimi wbudowaną kompatybilność. Pierwszymi ziołami, które będziesz chciał stworzyć są Wildroot i Terra Moss, które można znaleźć rozbijając wysokie trawy, paprocie i podwójne trawy na świecie.


📖 Magiczna księga


Jeśli nie włączyłeś opcji konfiguracji, aby rozpocząć grę z "Magic of the Wilds", będziesz musiał ją stworzyć. Książka ta poprowadzi Cię przez procesy tworzenia swojego pierwszego gaju, z Kamieniem Gajowym, a następnie aktywowania go za pomocą Rytuału z Pochodnią. Stamtąd będziesz mógł skonfigurować Fey Crafter, wraz z Imbuer i Imposer (do dodawania czarów do biblioteki i modyfikowania ich), oraz Moździerz i Tłuczek (do tworzenia pyłów czarodziejskich, między innymi).


🔄 Przejście z Roots 3.0 na Roots 3.1


Wszystkie bloki powinny przekształcić się. Możesz zauważyć, że niektóre z twoich czarów zniknęły: zostały one przekształcone w nowe (lub istniejące czary) z już włączonymi odpowiednimi modyfikatorami. Modyfikatory możesz zastosować za pomocą Imposera, a zarządzać nimi przez Bibliotekę Czarów.


🎬 Filmy i poradniki


Vallen z Mischief of Mice stworzył serię filmów pokrywających podstawy Roots (wersja 3), film o Zbroi, Narzędziach i Glebach, film o Rytuałach Pochodni i film o Czarach i Magii Różdżki. Wszelkie zmiany od czasu filmu do najnowszej wersji Roots można zazwyczaj znaleźć jako przypięty komentarz w sekcji komentarzy.


🔮 Czarodziejska zawartość


Ten opis obejmuje tylko niewielką część ogromnej ilości dostępnej zawartości w Roots & Mystical World. Oto krótkie podsumowanie tego, na co jeszcze możesz czekać:  • Użyteczne, ochronne i ofensywne czary, z kolejnymi dodawanymi w każdym wydaniu

  • Rytuały, które pozwalają na zmianę świata, środowiska, a nawet transmutację bloków na rzadsze, a także możliwość pokojowego (bez zabijania) zdobycia upadków od stworzeń pasywnych

  • Zestaw Living Tools, które automatycznie naprawiają się

  • Integracja z Just Enough Items and Just Enough Resources, The One Probe & WAILA


📦 Dla twórców paczek


Zrobiliśmy wszystko, aby Roots 3 był tak kompatybilny i konfigurowalny, jak to możliwe. Dzięki temu możesz modyfikować prawie każdy aspekt gry, od rytuałów po czary, a także kontrolować receptury, składniki i wiele innych.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Roots #2754

Pobierz Roots

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Roots 1.12.2
Roots-1.12.2-3.1.9.1.jar Forge 1.12.2
Pobierz Roots 1.11.2
roots-2-0.025.jar 1.11.2
Pobierz Roots 1.10.2
roots-0.208.jar 1.10.2