RFTools logo

RFTools

RFTools, bloki i przedmioty pomocne przy pracy z Redfluxem (dimension builder, crafter, monitor, skaner, ...)


Downloads 65M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

McJty awatar

McJty

Opis moda

RFTools to mod zawierający różne narzędzia związane z RF (Redflux) lub technologią ogólnie. Bloki i przedmioty w tej wersji są w pełni funkcjonalne. Mod ten jest dostępny w wersjach 1.7.10, 1.8.9, 1.9 i 1.10.2. Główną funkcją tego moda (od wersji 2.00) jest Dimension Builder. Dzięki temu urządzeniu możesz tworzyć własne wymiary do eksploracji, górnictwa, budowania i wiele więcej. Należy jednak pamiętać, że ten mod już nie istnieje w wersji 1.14 i wyższych. Zamiast tego został podzielony na kilka modów, zaczynając od RFToolsBase!

Warto zauważyć, że RFTools wymaga McJtyLib! Jeśli chcesz zastosować wymiary, musisz uzyskać mod RFTools Dimensions, ponieważ budowniczy wymiarów został tam przeniesiony. Sprawdź również RFTools Control, który jest kolejnym towarzyszącym modu do RFTools, dodającym potężne możliwości automatyzacji.

Chociaż komentarze zostały wyłączone, możesz zgłaszać błędy na karcie Issues lub na stronie RFTools Issue Tracker. Jeśli chcesz porozmawiać o RFTools, możesz to zrobić na moim discordzie. Możesz używać RFTools w swoich pakietach modów bez ograniczeń.

Jeśli jesteś fanem technologii, RFTools to mod, który powinieneś wypróbować! Zaprojektuj własne wymiary i odkryj nieskończone możliwości eksploracji, górnictwa i budowania! Pamiętaj o wsparciu autora na Patreonie: https://www.patreon.com/McJty. Obejrzyj również RFTools w akcji w serii Direwolf20 (część pierwsza z pięciu).

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu RFTools #110
Zrzut ekranu RFTools #111
Zrzut ekranu RFTools #112
Zrzut ekranu RFTools #113
Zrzut ekranu RFTools #114
Zrzut ekranu RFTools #115
Zrzut ekranu RFTools #116
Zrzut ekranu RFTools #117
Zrzut ekranu RFTools #118
Zrzut ekranu RFTools #119
Zrzut ekranu RFTools #120
Zrzut ekranu RFTools #121
Zrzut ekranu RFTools #122
Zrzut ekranu RFTools #123
Zrzut ekranu RFTools #124
Zrzut ekranu RFTools #125
Zrzut ekranu RFTools #126
Zrzut ekranu RFTools #127