Mody do Minecraft Right Reborn Core

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

modmuss50 awatar

modmuss50

drcrazy777 awatar

drcrazy777

Opis moda

Reborn Core to biblioteka, która jest wykorzystywana przez wiele modów zespołu Tech Reborn, w tym Tech Reborn, Quantum Storage, Fluxed Redstone, Hardcore Map Reset i wiele innych. Reborn Core dla Minecraft 1.14+ wykorzystuje Fabric. Wersja Forge nie jest planowana w przyszłości. Reborn Core dla 1.14+ wymaga Fabric Loader i Fabric API. Dołącz do zespołu Team Reborn na Discordzie, aby uzyskać wsparcie lub porozmawiać o modach: https://discord.gg/teamreborn. Dołącz do Discorda Fabric, aby porozmawiać ogólnie o modach Fabric: https://discord.gg/v6v4pMv. Polecamy Creeperhost do hostowania twoich serwerów Minecraft (lub innych gier). Dostarczyli ci kod rabatowy, który możesz wykorzystać, aby otrzymać zniżkę na serwer VPS. Ten mod nic nie robi sam, to tylko zestaw klas, których zespół Tech Reborn używa w swoich modach. Reborn Core to mod dla Fabric, i nie ma planów na przeniesienie tego moda do Forge.

Jeśli szukasz modu, którym możesz rozszerzyć swoje doświadczenie w Minecraft, Reborn Core jest idealnym wyborem. Reborn Core to biblioteka modów, która jest wykorzystywana przez wiele innych modów zespołu Tech Reborn, co oznacza, że ​​możesz oczekiwać wysokiej jakości rozszerzeń. Reborn Core jest dostępny dla Minecraft 1.14+ i korzysta z Fabric. Oznacza to, że możesz cieszyć się nowymi funkcjami i poprawioną wydajnością bez konieczności korzystania z Forge.

Dołącz do Team Reborn Team Discord, aby uzyskać wsparcie lub porozmawiać o modach. Dzięki tej bibliotece modów możesz oczekiwać lepszych funkcji, wydajności i innych funkcji, które pomogą Ci cieszyć się grą jeszcze bardziej. Reborn Core to mod, który nie robi nic sam, ale jednocześnie jest kluczowy dla wielu innych modów. Jeśli chcesz cieszyć się lepszymi funkcjami i wydajnością w Minecraft, Reborn Core to mod, który musisz mieć.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Reborn Core #50
Zrzut ekranu Reborn Core #51
Zrzut ekranu Reborn Core #52