ProjectE logo

ProjectE

Equivalent Exchange 2 (EE2) dla współczesnych wersji Minecrafta.


Downloads 40M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

SinKillerJ awatar

SinKillerJ

Opis moda

Jeśli szukasz modu do Minecrafta, który pozwoli ci na odkrycie potężnych narzędzi, przedmiotów i urządzeń alchemicznych, to ProjectE jest idealnym wyborem dla ciebie. Jest to kompletna przebudowa EE2 (Equivalent Exchange 2) dla nowoczesnych wersji Minecrafta. Znajdziesz tu tablice transmutacji, kolektory, kondensatory, latające pierścienie i wiele innych ciekawych gadżetów. Co więcej, możesz rozbijać niepotrzebne przedmioty na EMC (Energia-Materia-Kowalencja) i wykorzystać tę energię do tworzenia nowych przedmiotów.

Jeśli chcesz wesprzeć rozwój modu, możesz skorzystać z platformy Patreon lub wysłać prezent z listy życzeń Amazon. Oczywiście, ProjectE może być dystrybuowany jako część modpacku, zarówno publicznego, jak i prywatnego. Warto jednak pamiętać, aby podać autorstwo modu jako ProjectE.

Jeśli napotkasz na jakieś problemy z modem, możesz zgłosić je na stronie GitHub. Najlepiej jednak przed tym sprawdź, czy korzystasz z najnowszej wersji moda i czy nie korzystasz z dodatkowego ładowacza, takiego jak Cauldron.

Nie czekaj, dołącz do dyskusji na temat ProjectE na serwerze Discord i odkryj nowe możliwości w świecie Minecrafta dzięki temu modowi.