Portality logo

Portality

Myślenie poprzez portale

Kategorie modów


Downloads 15M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Buuz135 awatar

Buuz135

Opis moda

🚀 Mod Minecraft: Portality – twój portal do nieskończonych światów! 🌌


Portality to unikalny mod do Minecrafta, który pozwala na tworzenie własnych portali i korzystanie z nich do podróżowania oraz transferu dowolnych przedmiotów. Został stworzony przez pasjonatów podczas Modjam 5. Aby rozpocząć przygodę z Portality, potrzebujesz kilku sterowników portalu i mnóstwa ramek. Sterownik, który wymaga energii do działania, umieścisz na środku dolnego rzędu struktury o wymiarach 5x5. Pamiętaj, że portal musi mieć głębokość 3 bloków!


Moduły funkcjonalne w modzie Portality


W modzie Portality znajdują się różne typy modułów, które umożliwiają transfer przedmiotów, płynów i energii między połączonymi portalami. Ważne jest, aby moduły miały odpowiedni typ dla wejścia i wyjścia. Kiedy moduły są obecne, transferują one rzeczy z wejścia do wyjścia. Możesz podłączyć do nich dowolną rurę, ale one nie będą ciągnąć ani pchać niczego. Nie mają one interfejsu użytkownika, ale mają mały bufor.


Wymagane do działania moda są CTM i Titanium (tylko 1.14+).

  • Możliwość tworzenia własnych portali

  • Przenoszenie dowolnych przedmiotów między portalami

  • Interakcja z modułami funkcjonalnymi


Za pomocą Portality możesz zmienić ikonę portalu, klikając na niego prawym przzyciskiem myszy z blokiem w ręku. Aby teleportować się między wymiarami, potrzebujesz modułu międzywymiarowego zamiast bloku ramki.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Portality #4316
Zrzut ekranu Portality #4317
Zrzut ekranu Portality #4318
Zrzut ekranu Portality #4319
Zrzut ekranu Portality #4320