Pixelmon logo

Pixelmon

Odkryj świat Minecraft w zupełnie nowy sposób. Łap, trenuj i walcz ze swoją drużyną i zostań najlepszym trenerem Pokemonów!

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.20.2] [1.16.5] [1.20.1] [1.12.2]


Downloads 17M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 3 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

PixelmonMod awatar

PixelmonMod

Isiliden awatar

Isiliden

Opis moda

🎮 Mod Minecraft Pixelmon: połączenie świata Pokemon z Minecraft! 🐾


Pixelmon jest innowacyjnym modem do Minecraft, który wprowadza do gry wiele aspektów znanego uniwersum Pokémon. Obejmuje one zarówno same pokemony, jak i możliwość ich walki, handlu oraz hodowli. Mod przywiązuje dużą wagę do wierności oryginalnym mechanikom gier Pokémon, starając się odwzorować je jak najdokładniej.


Nowe przedmioty, zasoby i bloki


Pixelmon wprowadza do Minecrafta szereg nowych przedmiotów, takich jak Poké Balls czy TMs, nowe zasoby, jak ruda boksytu i Apricorns, a także nowe bloki dekoracyjne, takie jak krzesła i zegary. Wszystko to, abyś mógł poczuć się jak prawdziwy trener Pokémon!


Pokemon w świecie Minecraft


Różniąc się od standardowego metody spotkania z Pokemonami (np. w wysokiej trawie, jaskiniach), w modzie Pixelmon pokemony pojawiają się naturalnie w Overworld, a gracze mogą z nimi walczyć. Domyślnie, normalne moby Minecrafta są wyłączone, ale można je włączyć, edytując plik konfiguracyjny Pixelmona.


Twoje cele w grze


Pixelmon jest zaprojektowany tak, aby gracze i serwery mogli wybierać i tworzyć własne cele, czy to ukończenie Pokédexu, wygranie w walce gracz kontra gracz, czy jakikolwiek inny cel. Nie ma ustalonej progresji Gymów w Pixelmon, ale serwery mogą zdecydować się na implementację tej funkcji, używając do tego celu NPC Trenerów lub graczy jako Liderów Gymów.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Pixelmon #3976

Pobierz Pixelmon