Mody do Minecraft Right OpenBlocks Elevator

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

vsngarcia awatar

vsngarcia

Opis moda

OpenBlocks Elevator to modyfikacja dla gry Minecraft, która pozwala na stworzenie windy w grze. To proste portowanie windy z OpenBlocks do wersji 1.8+ (Forge), co oznacza, że crafting pozostaje taki sam, jak w oryginale. Co więcej, między windami mogą być umieszczone inne bloki, pod warunkiem, że znajdują się na tym samym poziomie X i Z. Aby się poruszać w górę, wystarczy stanąć na bloku i skoczyć, a aby zjechać w dół, należy się pochylić.

Jeśli włączysz opcję kierunkową, kamera dostosuje się automatycznie do kierunku teleportacji. Dodatkowo, można ukryć strzałkę w interfejsie użytkownika. Windy można maskować, klikając prawym przyciskiem myszy na dowolnym bloku.

W konfiguracji, którą można znaleźć w /serverconfig/elevatorid-server.toml (1.14+), można dostosować różne ustawienia, takie jak kolor wind, dokładność teleportacji, zasięg windy, możliwość pojawienia się mobów na windach i wiele innych.

OpenBlocks Elevator to modyfikacja stworzona przez OpenBlocks Team oraz wszystkich współtwórców na GitHub. Można ją swobodnie umieszczać w modpackach, a jeśli to możliwe, warto dodać link do tej strony.

Jeśli chcesz mieć w grze windę, OpenBlocks Elevator to modyfikacja, której szukasz! Dodaj ją do swojej gry Minecraft już dziś!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu OpenBlocks Elevator #54
Zrzut ekranu OpenBlocks Elevator #55
Zrzut ekranu OpenBlocks Elevator #56