Occultism logo

Occultism

Magiczny mod inspirowany światem Bartimaeusa Jonathana Strouda. Za pomocą okultystycznych rytuałów gracze mogą przywoływać istoty z "Drugiej Strony", aby wykonywać magię.


Downloads 20M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 4 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

kli_kli awatar

kli_kli

Opis moda

🔮 Przeżyj magię Minecrafta z modem Occultism 🔮


Włóż na siebie czarodziejski płaszcz i wejdź do świata tajemnej magii z modem Occultism dla Minecrafta. Ten mod, inspirowany światem Jonathana Strouda Bartimaeus, pozwala wezwać duchy, znane jako demony, z Innej Strony, które pomogą Ci w Twoich przygodach.


🧙‍♂️ Stań się potężnym magiem 🧙‍♂️


Z pomocą okultystycznych rytuałów będziesz mógł wezwać duchy, które wykonają magię w Twoim imieniu. Te przywołane dusze pomogą Ci w automatyzacji różnych zadań, przechowywaniu ogromnych ilości przedmiotów, kopaniu w pustych wymiarach, tworzeniu potężnych zaklętych narzędzi i biżuterii, zdobywaniu wsparcia od familiars i o wiele więcej.


Rozpocznij swoją podróż, tworząc Słownik Duchów, a następnie, kierując się tą wewnętrzną przewodniczką, odkryj tajemnice świata duchów, znajdź inne światowe gaje ukryte na oczach wszystkich dzięki Trzeciemu Oku i w końcu wezwij swojego pierwszego ducha.
Mod Occultism pozwala na odkrywanie nowych aspektów Minecrafta, które dotychczas były nieosiągalne. Czy jesteś gotów na to wyzwanie?

  • Złam trawę, aż upuścisz Demoniczne Nasiona Snów, podobnie jak zbierasz nasiona pszenicy w grze.

  • Stwórz nasiona z książką, aby uzyskać Słownik Duchów.

  • Postępuj zgodnie z instrukcjami w słowniku.


Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji moda dla swojego modpacka, lub potrzebujesz konkretnej funkcji dla kompatybilności, dołącz do naszego Discorda i skontaktuj się!


Pamiętaj, że korzystanie z moda w modpackach jest dozwolone bez żadnych ograniczeń, pod warunkiem, że linkujesz z powrotem do tej strony.


Twórcy i podziękowania


Wszystkie piękne tekstury zostały uprzejmie dostarczone przez Ridanisaurus, a kod źródłowy można znaleźć na licencji MIT. Specjalne podziękowania dla zespołu (neo)forge, Ridanisaurusa za tworzenie najlepszych tekstur, które ten mod kiedykolwiek zobaczy, oraz dla vemerion za ich nową zawartość familiars.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Occultism #3443
Zrzut ekranu Occultism #3444
Zrzut ekranu Occultism #3445
Zrzut ekranu Occultism #3446
Zrzut ekranu Occultism #3447
Zrzut ekranu Occultism #3448
Zrzut ekranu Occultism #3449
Zrzut ekranu Occultism #3450
Zrzut ekranu Occultism #3451
Zrzut ekranu Occultism #3452
Zrzut ekranu Occultism #3453