Mody do Minecraft Right Mystical Agradditions
Mystical Agradditions logo

Mystical Agradditions

Dodaje tier 6 upraw, wsparcie Cynkarzy, Paxelów i więcej do Mistycznego Rolnictwa!

Kategorie modów


Downloads 52M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

BlakeBr0 awatar

BlakeBr0

Opis moda

Jeśli szukasz nowych, ekscytujących możliwości w świecie Minecrafta, to Mystical Agradditions to mod, który na pewno Cię zainteresuje! Jest to dodatek do Mystical Agriculture, który wprowadza szóstą warstwę esencji - Insanium! Wraz z nią otrzymasz wiele nowych przedmiotów rzemieślniczych oraz dekoracyjnych bloków. Dodatek ten zawiera również nasiono Inferium Tier 6 oraz nowe plony - Nether Star, Dragon Egg, Awakened Draconium & Neutronium. Te plony nie dają drugiego nasienia i nie można ich nawozić Fertilized Essence lub Mystical Fertilizer. Aby je uprawiać, musisz umieścić pod nimi specjalny blok (nazywany crux).

Ale to nie wszystko! Mod Mystical Agradditions zawiera również integrację z Tinkers Construct. Dodaje materiały narzędziowe dla Prosperity Shard (tylko w wersji 1.12), Soulium, Base Essence (tylko w wersji 1.12) oraz Inferium -> Supremium. Nowa cecha Chunky (lub Soul Siphoner) sprawia, że narzędzia / bronie Soulium wypadają z mobów fragmenty takie jak noże Soulium Dagger. Nowa cecha Prosperous sprawia, że narzędzia / bronie z tą cechą mają szansę na wypadanie Prosperity Shards.

I na koniec, ale nie mniej ważne - Essence Paxels! Połączenie topora, kilofa i łopaty. Działa jak każde z nich połączone w jedno narzędzie.

Jeśli chcesz poznać pełne możliwości Mystical Agradditions, pobierz ten mod już teraz!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Mystical Agradditions #300