Mody do Minecraft Right MrCrayfish's Furniture Mod
MrCrayfish's Furniture Mod logo

MrCrayfish's Furniture Mod

Dodaje ponad 80 unikalnych mebli do Minecrafta!


Downloads 58M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 11 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

MrCrayfish awatar

MrCrayfish

Opis moda

MrCrayfishs Furniture Mod to modyfikacja do gry Minecraft, która pozwala na dodanie funkcjonalnych i przydatnych mebli oraz dekoracji. Znajdziesz tu meble do każdego pomieszczenia w domu, w tym kuchni, sypialni, jadalni, na zewnątrz i wiele więcej! Obecnie dodawanych jest ponad osiemdziesiąt unikalnych bloków, a moda ciągle rozwija się dzięki nowym aktualizacjom. Wersja 7.0.0 moda jest obecnie w trakcie rozwoju i nie zawiera jeszcze wszystkich mebli!

Wśród funkcji moda znajdziesz ponad osiemdziesiąt unikalnych mebli, z których większość ma działające funkcje, a nie tylko służy do dekoracji. Modele mebli opierają się na aktualnym pakiecie zasobów, a moda charakteryzuje się także w pełni działającym systemem pocztowym. Możesz wysyłać przedmioty i bloki do graczy na serwerze!

Jeśli miałeś problem z pobraniem moda i brakuje Ci wielu mebli, to wynika to z faktu, że moda ponownie pisze się od zera, a to obejmuje przebudowanie każdego mebla i ponowne przemyślenie mebli/dekoracji, aby lepiej pasowały do wrażeń z gry. Z uwagi na dużą ilość mebli i dekoracji, przepisanie moda to duże zadanie dla jednego programisty. Powodem do napisania moda od nowa były trzy główne czynniki: po pierwsze, Mojang zmieniło ogromną większość kodu gry od wersji 1.12 do 1.13 (i wyższych); po drugie, kod stał się coraz bliższy niemożliwemu do utrzymania z każdą aktualizacją z powodu niewłaściwych decyzji programistycznych; po trzecie, MrCrayfish nie był zadowolony z poziomu jakości w porównaniu z nowszymi modami, które opracował. Nie ma ETA, kiedy moda zostanie całkowicie przepisany, ale moda będzie kontynuować aktualizacje z każdą wersją Minecrafta.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz śledzić rozwój moda, MrCrayfish zaleca dołączenie do społeczności Discord. Możesz uzyskać pomoc w instalowaniu i konfigurowaniu modów, rozwiązywaniu problemów z awariami i wiele więcej! Ponadto, będziesz miał dostęp do informacji o aktualizacjach moda i rozwijanie się (przed wszelkimi innymi!). Kliknij poniższy banner, aby dołączyć.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #159
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #160
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #161
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #162
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #163
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #164
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #165
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #166
Zrzut ekranu MrCrayfish's Furniture Mod #167