Mody do Minecraft Right LunatriusCore
LunatriusCore logo

LunatriusCore

(Mała) kompilacja klas użytkowych używanych w modach Lunatriusa.

Kategorie modów


Downloads 38M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Lunatrius awatar

Lunatrius

Opis moda

LunatriusCore to mod Minecraft, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym miłośniku tej popularnej gry. Jest to zbiór różnych funkcji, które wykorzystywane są w innych modach autorstwa Lunatriusa. Sam w sobie może wydawać się bezużyteczny, ale w połączeniu z innymi dodatkami, daje niesamowite możliwości.

Aby zainstalować ten mod, potrzebujesz Minecraft Forge. Wystarczy, że wrzucisz plik do folderu z modami i już możesz zacząć korzystać z nowych funkcji. W przypadku jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z autorem, który z pewnością pomoże Ci rozwiązać każdy problem.

Jeśli chcesz dodać ten mod do swojego modpacka, możesz to zrobić bez żadnych ograniczeń. W przypadku monetarnej wykorzystywania materiałów związanych z LunatriusCore na platformie YouTube, nie musisz się martwić o konsekwencje - autor pozwala na wykorzystanie swojego modu w ten sposób.

Jeśli szukasz niepowtarzalnych możliwości w Minecraft, to z LunatriusCore na pewno ich dostaniesz. Sprawdź ten mod już teraz i przekonaj się, co potrafi!