KubeJS logo

KubeJS

Edytuj przepisy, dodawaj nowe niestandardowe przedmioty, skryptuj wydarzenia na świecie, a wszystko to w JavaScript!


Downloads 44M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

LatvianModder awatar

LatvianModder

Opis moda

KubeJS - mod do Minecraft


KubeJS to niezwykły mod do Minecraft, który pozwala tworzyć skrypty w języku JavaScript. Dzięki niemu możesz zarządzać swoim serwerem, dodawać nowe bloki i przedmioty, zmieniać przepisy i tagi, dodawać niestandardowe kontrolery dla questów i wiele więcej! 🎮🔧


Jak zacząć?


Po pierwszym uruchomieniu gry z zainstalowanym modem, powinien wygenerować się folder kubejs z przykładowymi skryptami. Należy pamiętać, że skrypty startowe uruchamiają się tylko raz, podczas ładowania gry. Są one odpowiednie do rejestrowania przedmiotów, konfiguracji itp.


Co z skryptami serwerowymi?


Skrypty serwerowe/dane są ładowane, gdy dołączasz do świata i są bardziej odpowiednie dla takich rzeczy jak clearlag, wyświetlanie niestandardowych wiadomości logowania i tematów związanych z światem/graczem. Czy mogę ponownie załadować skrypty? Tak, użyj polecenia /reload. 🔄


Uwaga: Nie wszystko jest przeładowywalne. Niektóre rzeczy wymagają ponownego uruchomienia gry, niektóre tylko świata, niektóre działają na bieżąco.

Potrzebujesz pomocy?


Jeśli masz pytania, sugestie lub zgłaszasz błąd - skorzystaj z Wiki KubeJS. Znajdziesz tam przykłady i gotowe skrypty do modyfikacji.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu KubeJS #1804