Jobs+ logo

Jobs+

Dodaje 10 zawodów z fajnymi funkcjami do Minecrafta.


Downloads 603K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

DAQEM awatar

DAQEM

Opis moda

Jobs+ to modyfikacja dla Minecrafta, która dodaje 10 nowych zawodów, które możesz wykonywać w grze! Alchemik, budowniczy, kopacz, czarownik, farmer, rybak, łowca, drwal, górnik i kowal – to tylko niektóre z dostępnych opcji. Każdy zawód ma 100 poziomów, które możesz zdobywać wykonując zadania związane z tym zawodem. Co więcej, każdy z zawodów posiada 3 unikalne ulepszenia i 1 supermoc. Zdobywając poziomy w zawodach, otrzymujesz nowe receptury rzemieślnicze oraz monety, które możesz wykorzystać na zakup kolejnych zawodów i ulepszeń. W grze, aby otworzyć menu Jobs+, wystarczy nacisnąć klawisz J.

Modyfikacja Jobs+ to ponad 350 godzin pracy nad kodem, co przekłada się na jakość i stabilność rozgrywki. Obecnie zajmuje ona miejsce 1653 wśród najpopularniejszych modyfikacji w wersji 1.18.2 oraz 879 w wersji 1.19.1. Projekt rozpoczął się 18 września 2021 roku w wersji 1.17.2.

Jeśli chcesz wzbogacić swoją rozgrywkę o nowe możliwości i cieszyć się w pełni z Minecrafta, to Jobs+ to idealny wybór dla Ciebie! Odsyłam do Wiki oraz galerii zdjęć, gdzie znajdziesz więcej szczegółów na temat modyfikacji.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Jobs+ #906

Pobierz Jobs+

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft