Mody do Minecraft Right Inventory Pets
Inventory Pets logo

Inventory Pets

Zwierzaki z ekwipunku to żywe, animowane stworzenia, które znajdują się w ekwipunku gracza i w zamian za opiekę i karmienie zapewniają niesamowite efekty specjalne, dropy, wzmocnienia, narzędzia, obronę i broń.


Downloads 31M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Purplicious_Cow_ awatar

Purplicious_Cow_

Opis moda

🎮 Inventory Pets: Twój nowy wymarzony mod do Minecraft! 🐾


Nie znosisz, kiedy twoje zwierzęta w grze zawsze giną i nie robią tego, czego od nich oczekujesz? Chcesz dodać do swojego świata gry niesamowitą zabawę i nowe zdolności? Inventory Pets to żyjące, animowane stworzenia, które istnieją w twoim ekwipunku i dają ci niesamowite efekty specjalne, buffy, narzędzia, obrony i bronie w zamian za opiekę i karmienie.


🐄 Poznaj Purplicious Cow i inne unikalne zwierzęta!


Inventory Pets to mod, który wprowadza do gry aż 69 unikalnych zwierząt, każde z niepowtarzalnymi umiejętnościami i sztuczkami. Niektóre z nich, takie jak Purplicious Cow, są szczególnie urocze!


Uwaga: Wszelkie problemy związane z modem proszę zgłaszać na Githubie, podając wersję moda, wersję Minecrafta, zrzuty ekranu lub jakiekolwiek szczegóły umożliwiające odtworzenie problemu.

  • Nowe zdolności i umiejętności

  • Unikalne efekty specjalne

  • 69 niesamowitych zwierząt


Mod Inventory Pets to prawdziwa rewolucja w świecie Minecrafta, dająca graczom nieograniczone możliwości i godziny niesamowitej zabawy!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Inventory Pets #2156
Zrzut ekranu Inventory Pets #2157
Zrzut ekranu Inventory Pets #2158
Zrzut ekranu Inventory Pets #2159