Mody do Minecraft Right Industrial Craft
Industrial Craft logo

Industrial Craft

Wszechstronny, bogaty w funkcje tech mod do Minecrafta, wydany początkowo w 2011 roku.


Downloads 38M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

sfPlayer1 awatar

sfPlayer1

Chocohead awatar

Chocohead

Aroma1997 awatar

Aroma1997

Forge_User_85580626 awatar

Forge_User_85580626

Opis moda

Industrial Craft to mod do gry Minecraft, który zapewni Ci wiele godzin zabawy. Gra składa się z trzech elementów: kopania, zbierania surowców oraz craftingu. Industrial Craft to przyszłość tej gry - pozwala na jeszcze lepsze i bardziej rozbudowane rozgrywki.

Graj w Industrial Craft i poczuj się jak w domu, odkrywając wiele znanych z IC rzeczy. Jednak gdy uruchomisz swoje maszyny, szybko zauważysz, jak wszystko działa teraz płynniej i lepiej zaprojektowane. Przewody są łatwiejsze w użyciu, baterie nie są już tak dwustronne (włącz/wyłącz), a dodano nowe kable, gumowe przedmioty oraz maszyny.

Stwórz tor przeszkód z metalowych słupów i gumowych płyt, przemierzaj Nether używając odrzutowego plecaka lub wysadzaj całe krajobrazy za pomocą Dynamite-O-Mote. Odkryj bardziej złożone mechanizmy inżynierii jądrowej, zniszcz swój domek lub spal swoje ręce. Lub złap rdzewiejącą kamizelkę i zacznij polować na Creepers z nowym, potężnym NanoSaberem.

Dla więcej informacji lub wsparcia, odwiedź Industrialcraft Forums. Zagraj w Industrial Craft i ciesz się wspaniałą grą Minecraft na jeszcze wyższym poziomie!