GeckoLib logo

GeckoLib

Biblioteka animacji 3D dla podmiotów, bloków, przedmiotów, zbroi i nie tylko!

Kategorie modów


Downloads 50M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 4 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Gecko awatar

Gecko

AzureDoomC awatar

AzureDoomC

KyoSleep awatar

KyoSleep

dertoaster_98 awatar

dertoaster_98

Scimiguy awatar

Scimiguy

Opis moda

GeckoLib - silnik animacji dla modów Minecraft

GeckoLib to silnik animacji dla Minecraft Mods, który zapewnia wsparcie dla skomplikowanych animacji opartych na kluczach 3D, ponad 30 różnych funkcji łagodzenia, jednoczesne wsparcie dla animacji, kluczowe ramki dźwiękowe i cząsteczkowe, ramki kluczowe zdarzeń i wiele więcej. GeckoLib jest dostępny dla Forge 1.12/1.15/1.16/1.17/1.18/1.19, Fabric 1.16/1.17/1.18/1.19 oraz Quilt 1.18/1.19.

Instalacja dla modderów jest bardzo prosta i dostępna na stronie producenta. Dla osób, które nie zajmują się tworzeniem modów, wystarczy pobrać mod i umieścić go w folderze z modami, tak jak zwykle. Wybierz odpowiednią wersję dla swojego serwera i ciesz się nowymi możliwościami.

GeckoLib oferuje szczegółową dokumentację w postaci wiki, która jest bardzo pomocna przy korzystaniu z tego modu. Spędziliśmy wiele godzin na pisaniu wiki, więc prosimy o zapoznanie się z nią! Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, aby zacząć korzystać z modu, dołącz do naszego discorda!

Zachęcamy również do dokonywania pull requests, ale w przypadku większych zmian, prosimy o otwarcie tematu w celu omówienia, co chcesz zmienić.

GeckoLib jest sponsorowany przez BisectHosting. Potrzebujesz serwera do gry ze znajomymi? Nie wiesz, jak go skonfigurować? Wystarczy wynająć już skonfigurowany serwer od BisectHosting! Kliknij na powyższy obrazek, wybierz plan (co najmniej 4GB) i użyj mojego kodu gecko, aby otrzymać 25% zniżki na pierwszy miesiąc i cieszyć się grą ze znajomymi!

Zdjęcie nagłówka wykonane przez DamienBrittan.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu GeckoLib #321
Zrzut ekranu GeckoLib #322