Fabric API logo

Fabric API

Biblioteka Core API dla łańcucha narzędzi Fabric

Kategorie modów


Downloads 50M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 5 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

modmuss50 awatar

modmuss50

sfPlayer1 awatar

sfPlayer1

Opis moda

Fabric API to biblioteka podstawowa dla większości hooków i rozwiązań kompatybilnościowych wykorzystywanych przez mody korzystające z narzędzi Fabric. API Fabricu są lekkie i modułowe, co przyspiesza przenoszenie i zmniejsza obciążenie gry. Fabric rozwija się na wersjach snapshot i wersjach stabilnych, co umożliwia wcześniejsze aktualizacje modów i lepsze planowanie przez społeczność. Narzędzia Fabric są dostępne dla każdego - nawet dla tych, którzy chcą użyć tylko niektórych z nich!

Aby zainstalować Fabric, potrzebne są dwie części: Fabric Loader i Fabric API. Loader jest niezależny od wersji Minecrafta i zapewnia podstawowe funkcje ładowania modów i rudimentarny modding. API jest związane z konkretną wersją Minecrafta, działa jak każdy inny mod i zapewnia rozmaite API do interoperacyjności i wygody.

Instrukcje:
1. Zainstaluj Fabric Loader ze strony internetowej Fabric - istnieje instalator dla oryginalnego launcher'a i dedykowanych serwerów, inne launchery, w tym Curse App, mogą to zrobić automatycznie.
2. Opcjonalnie spróbuj uruchomić grę, aby zweryfikować instalację i stworzyć folder z modami. Powinny pojawić się wpisy związane z Fabric i menu główne będzie wspominać o Fabricu u dołu, obok wersji Minecrafta.
3. Pobierz Fabric API dla wybranej wersji Minecrafta z tej strony i umieść plik jar w folderze z modami jak każdy inny mod.

Więcej informacji i pełne instrukcje instalacji można znaleźć na stronie internetowej Fabric, a wsparcie jest dostępne poprzez serwer discord Fabric. Pamiętaj, że projekt wymaga ładowacza modów Fabric! Popularne starsze wersje można znaleźć tutaj: Minecraft 1.19.4 Minecraft 1.19.3 Minecraft 1.19.2 Minecraft 1.19.1 Minecraft 1.19 Minecraft 1.18.2 Minecraft 1.18.1 Minecraft 1.17.1 Minecraft 1.16.5 Minecraft 1.16.1 Minecraft 1.15.2 Minecraft 1.14.4

Jeśli szukasz wydajnej i modułowej biblioteki do swoich modów Minecraft, Fabric API jest idealnym wyborem. Zainstaluj ją już teraz i zacznij eksperymentować z nowymi funkcjami i możliwościami, jakie oferuje!