Mody do Minecraft Right Dungeons Mobs
Dungeons Mobs logo

Dungeons Mobs

Port mobów z Minecraft: Dungeons mobs do Minecraft: Java Edition.

Kategorie modów


Downloads 9M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 3 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

the_infamous_1 awatar

the_infamous_1

alexandersfunandgames awatar

alexandersfunandgames

Opis moda

🛡️ Dungeons Mobs - odkryj nowe stworzenia w Minecraft! 🐲


Dungeons Mobs to wyjątkowy mod do gry Minecraft, dostępny dla wersji od 1.16.1 do 1.19.2. Wprowadza on wiele mobów z Minecraft: Dungeons, w tym m.in. Royal Guard, Redstone Golem, Whisperer i Wraith. Mod jest dostępny na CurseForge w wersjach beta i release. Wersje beta mogą zawierać błędy, więc zalecamy zgłaszanie wszelkich problemów.


📚 Wymaga biblioteki Dungeons Libraries


Mod wymaga biblioteki Dungeons Libraries, która sama w sobie nie wpływa na twoje doświadczenia z grą. Dostarcza ona wiele metod pomocniczych, które ulepszają zestaw modów Dungeons Suite.


🔧 Kompatybilność i konfiguracja


Mod jest automatycznie kompatybilny z Dungeons Gear i zaleca się używanie obu modów razem. Na przykład, moby w zbrojach będą pojawiały się w zbrojach i broniach z Minecraft Dungeons, zamiast standardowego sprzętu żelaznego.


Mod oferuje szerokie możliwości konfiguracji spawnu mobów, umożliwiając ich pojawianie się w całym twoim świecie, nawet w biotopach modowanych.


🏰 Modyfikacje Woodland Mansions i Raidy


Mod wprowadza także modyfikacje do kodu Woodland Mansion, umożliwiając spawn dowolnego moba zamiast domyślnych Vindicators i Evokers. Dodatkowo, większość Illagers (oraz Redstone Golem i Squall Golem) może zostać skonfigurowana do dodania do raidów.


Uwaga: Animacje są w trakcie opracowywania, a główny nacisk kładziony jest na implementację mobów, specjalnego sprzętu i systemu spawnu. Nowe moby z nadchodzących DLC zostaną dodane do moda po ich wydaniu.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Dungeons Mobs #6422
Zrzut ekranu Dungeons Mobs #6423