Mody do Minecraft Right Culinary Construct (Forge/Fabric/Quilt)
Culinary Construct (Forge/Fabric/Quilt) logo

Culinary Construct (Forge/Fabric/Quilt)

Twórz niestandardowe kanapki lub miski / gulasze ze swoich ulubionych produktów spożywczych! A może nie tak ulubionych. Wszystko jest możliwe!

Kategorie modów


Downloads 22M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 5 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

TheIllusiveC4 awatar

TheIllusiveC4

Opis moda

🎮 Czy jesteś gotowy na kulinarną rewolucję w świecie Minecraft? Przywitaj mod Culinary Construct!


🍔 Culinary Construct to unikalny mod do Minecraft, który umożliwia tworzenie własnych kanapek lub miski zupy/stew z dowolnych dostępnych składników żywności. Tak, dobrze czytasz - z dowolnych!


Co oferuje mod?  • Jedna nowa koncepcja - Stacja Kulinarna, która pozwala na wytworzenie Twoich spersonalizowanych potraw.

  • Dwa nowe elementy - modułowa Kanapka i Miska Jedzenia!


Dla użytkowników Forge i Fabric dostępne są odpowiednie pliki. Wersje dla Minecraft 1.12.x nie mają możliwości tworzenia miski, tylko kanapki.


Jak zacząć?


Wytworzenie swojego wymarzonego posiłku jest banalnie proste! Wystarczy nowy blok - Stacja Kulinarna, którą można zrobić z po prostu drewnianej półki na stole do rzemiosła.


FunkcjeSlot BazowyWłóż tu dowolny ważny chleb lub miskę.
Sloty składników 1-5Włóż tu dowolny ważny składnik żywności. Nie ma innych ograniczeń.
Nazwa niestandardowaWłóż tu niestandardową nazwę dla swojego jedzenia. Maksymalny limit znaków to 35.
WyjścieTwoja wytworzona kanapka lub miska pojawi się tutaj.

Przygotowana kanapka lub miska zdobędzie łączną wartość żywności ze wszystkich składników. Ponadto, modyfikator nasycenia będzie średnią ze wszystkich modyfikatorów nasycenia składników, proporcjonalnie do ich wkładu w wartość żywności.


Gotuj z pasją!


Chodzi nie tylko o włożenie jakichkolwiek składników, które znajdziesz w swojej kanapce lub misce. Każde jedzenie, gdy jest przygotowywane, będzie miało ocenę jakości od Obrzydliwe do Pyszne. W zależności od oceny jakości, Twoje jedzenie zyska albo bonus, albo karę do nasycenia. To zależy również od wielkości jedzenia. Jedzenie z większą ilością składników ma szerszy zakres jakości.