Mody do Minecraft Right Comforts (Fabric/Forge/Quilt)
Comforts (Fabric/Forge/Quilt) logo

Comforts (Fabric/Forge/Quilt)

Dodaje śpiwory i hamaki dla, odpowiednio, przenośności i zmiany dnia w noc, bez ustawiania nowych pomiotów. Dostępne w 16 różnych kolorach!

Kategorie modów


Downloads 55M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

TheIllusiveC4 awatar

TheIllusiveC4

Opis moda

Comforts to mod, który dodaje do Minecrafta worki do spania oraz hamaki. Te przedmioty można używać tak jak łóżka, jednak nie ustawiają one punktu odrodzenia gracza. Dzięki temu można bezpiecznie zachować swój punkt odrodzenia w miejscu bazowym. Podobnie jak łóżka, worki i hamaki występują w 16 różnych kolorach! Różnicą jest to, że worki można układać w stosy i są bardziej wygodne w użyciu podczas przygód, a hamaki działają jak odwrotność łóżek, zamieniając dzień na noc.

Mod jest dostępny do pobrania na Fabric 1.16.5-1.19.2, Fabric 1.19.3+, Forge oraz Quilt. Worki do spania można wykonać z trzech kawałków wełny w tym samym kolorze, a także przefarbować biały worek na dowolny inny kolor. Hamaki można zrobić z kawałka kolorowej wełny pośrodku, gałęzi u góry i u dołu oraz sznurków w pozostałych slotach. Też można przefarbować biały kawałek materiału na dowolny inny kolor.

Mod posiada wiele opcji konfiguracyjnych, takich jak automatyczne używanie worka do spania, mechanika dobrze wypoczętego gracza, czynnik senności, hamaki w nocy, szansa na zniszczenie worka oraz debuffy związane z spaniem.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz zgłosić błąd lub propozycję funkcji, skorzystaj z issue tracker lub dołącz do Discorda deweloperów.

Mod jest dostępny na licencji LGPL 3.0, a donacje dla dewelopera można przesłać przez Ko-fi.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Comforts (Fabric/Forge/Quilt) #225
Zrzut ekranu Comforts (Fabric/Forge/Quilt) #226
Zrzut ekranu Comforts (Fabric/Forge/Quilt) #227
Zrzut ekranu Comforts (Fabric/Forge/Quilt) #228