Mody do Minecraft Right Client Tweaks
Client Tweaks logo

Client Tweaks

There, I fixed Minecraft for you. Różne opcjonalne tweaki, aby poprawić jakość życia w Minecraft.

Kategorie modów


Downloads 48M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

BlayTheNinth awatar

BlayTheNinth

Opis moda

Jeśli jesteś fanem Minecrafta, to musisz mieć mod Client Tweaks! Ten mod dodaje mnóstwo opcjonalnych ulepszeń, dzięki którym gra staje się jeszcze lepsza. Możesz włączać i wyłączać poszczególne funkcje, a wiele z nich jest wyłączonych domyślnie, więc upewnij się, że włączasz tylko te, które chcesz. Ten mod jest sponsorowany przez Server.pro i jest w pełni zgodny z aktualną wersją Minecrafta.

Z Client Tweaks możesz zapomnieć o przypadkowym ustawianiu pochodni w offhandzie! Wybierz, czy chcesz, aby pochodnie były ustawiane tylko wtedy, gdy trzymasz narzędzie lub gdy twoja główna ręka jest pusta. Możesz również ukryć efekty czarów lub przedmiot w offhandzie, gdy nie chcesz go widzieć. A co za tym idzie, mod umożliwia ci włączenie lub wyłączenie Step Assist, z opcjonalnym klawiszem.

Dodatkowo, mod Client Tweaks pozwala ci na automatyczne wspinanie się po drabinach, bez konieczności ciągłego wciskania przycisku, a także na wyłączenie przesuwania ekwipunku w prawo podczas aktywnych efektów czarów.

Nie wahaj się, pobierz już dziś Client Tweaks i ciesz się jeszcze lepszą jakością rozgrywki w Minecraft!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Client Tweaks #389
Zrzut ekranu Client Tweaks #390
Zrzut ekranu Client Tweaks #391
Zrzut ekranu Client Tweaks #392
Zrzut ekranu Client Tweaks #393
Zrzut ekranu Client Tweaks #394