Mody do Minecraft Right Astral Sorcery
Astral Sorcery logo

Astral Sorcery

Magiczny mod wykorzystujący moc gwiazd i konstelacji


Downloads 52M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

HellFirePvP awatar

HellFirePvP

Opis moda

Astral Sorcery to magiczny mod do gry Minecraft, który skupia się na wykorzystywaniu mocy światła gwiazd i konstelacji. Odkryj świat i niebo nad tobą, skupiając światło gwiazd na swoją wolę, wzmacniając siebie lub wzmocniając świat wokół ciebie. Mod posiada wewnętrzny przewodnik w postaci Journala, który przeprowadzi cię przez mod, jeśli dokładnie go przeczytasz (nawigacja w journalu odbywa się za pomocą przeciągania myszą i przybliżania). Aby właściwie postępować, potrzebne są pewne struktury w świecie. Discord Astral Sorcery: https://discord.gg/q37VRcT w przypadku pytań lub czegokolwiek innego ~

Ważne informacje: (niezależnie od wersji) - Jeśli napotkasz jakieś problemy lub awarie, zgłoś je na śledzącym problemy, jeśli nie zostały zgłoszone wcześniej. - Używanie automatycznej skali GUI nie jest zalecane, ponieważ może to prowadzić do problemów ze skalowaniem. - Sponge lub inne oprogramowanie serwerowe NIE są obsługiwane. Jakiekolwiek problemy, które pojawią się przy użyciu Sponge (lub innego oprogramowania serwerowego innej firmy niż Forge), których nie można powtórzyć w środowisku Forge, nie zostaną naprawione. Użyj innego oprogramowania serwerowego na własne ryzyko! - Shadery lub inne funkcje Optifine są znane z powodowania problemów graficznych. Ze względu na brak współpracy zespołu Optifine i faktu, że kod źródłowy Optifine nie jest widoczny, problemy z tym związane nie mogą być rozwiązane. Używaj shaderów lub innych funkcji Optifine na własne ryzyko! (Ze względu na poważne problemy z renderowaniem nieba, sprawdź opcję konfiguracyjną weakSkyRender i dodaj identyfikatory wymiarów, w których renderowanie nieba AS nie powinno być wykonywane, aby sprawić, że będzie to w pewnym stopniu zgodne)

Integracja Mine/CraftTweaker (wersje 1.12.2): Plik .zs dla wszystkich możliwych konfiguracji + przykłady można znaleźć tutaj. Implementacja integracji można znaleźć tutaj i w podkatalogach.

Polityka modpacku: - Nie wolno ci zarabiać pieniędzy na jakiejkolwiek części modu; z wyjątkiem monetyzacji pobieranych modpacków, które są zgodne z TOS mojang. - Musisz podać link z powrotem do tej strony, jeśli używasz tego moda w paczkach.

Poradnik / prezentacja modu: 1.15+ Szczegółowa seria Bit-by-Bit na wszystkie funkcje modów autorstwa Mischief of Mice (1.12.2) Bardzo szczegółowa seria Bit-by-Bit wykonana przez Mischief of Mice (1.12.2) Prezentacja modu przez Direwolf20:

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Astral Sorcery #297
Zrzut ekranu Astral Sorcery #298
Zrzut ekranu Astral Sorcery #299