Mody do Minecraft Right Ars Elemental
Ars Elemental logo

Ars Elemental

Dodatek Ars Nouveau skupiający się na 4 szkołach żywiołów. Czekają nowe glify i ogniska zaklęć


Downloads 8M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Alexth99 awatar

Alexth99

Opis moda

🌟 Ars Elemental - jedno z najbardziej magicznych modów do Minecraft! 🌟


Mod Ars Elemental jest rozszerzeniem dla gry Minecraft, które wprowadza cały szereg nowych funkcji, transformując grę w prawdziwe magiczne doświadczenie. Rozpoczęty podczas Ars Nouveau 2021 Winter Addon-athon, mod ten błyskawicznie zyskał popularność wśród graczy.🧙‍♂️ Nowe elementarne zaklęcia! 🧙‍♂️


Przywołaj elementy, które zasieją zniszczenie lub pomogą Ci przetrwać. Ars Elemental dodaje nowe grawitacyjne pociski, uroki pozwalające oswoić potwory, a nawet hełmy dające szansę na uniknięcie negatywnych efektów. Poczuj prawdziwą moc magii!🛡 Unikalne zbroje elementarne 🛡


Od wersji 1.19, Ars Elemental zawiera także unikalne zbroje elementarne. Każdy element zbroi wzmacnia odpowiadające mu zaklęcia elementarne i zmniejsza obrażenia od źródeł związanych z danym elementem, dodając krótki regenerację many.Mod jest stale rozwijany, a błędy są naprawiane na bieżąco. Pamiętaj, że niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od wersji gry.

🔮 Więcej niż tylko magia... 🔮  • Ars Elemental oferuje również nowy ekwipunek, takie jak pierścienie i torby dla zaklinaczy.

  • Mod zawiera też nowe stworzenia, takie jak FlareCannon, wersja ognistego weald walker, który wzmacnia zaklęcia ognia i pocisków.

  • A co powiesz na Sirenę, potwora uprawiającego rośliny, który daje nagrody za różnorodność flory i fauny w jego akwarium?Podsumowując, Ars Elemental to mod, który zdecydowanie warto przetestować. Przygotuj się na magiczną przygodę!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Ars Elemental #7286
Zrzut ekranu Ars Elemental #7287
Zrzut ekranu Ars Elemental #7288
Zrzut ekranu Ars Elemental #7289
Zrzut ekranu Ars Elemental #7290
Zrzut ekranu Ars Elemental #7291
Zrzut ekranu Ars Elemental #7292