Mody do Minecraft Right Archer's Paradox
Archer's Paradox logo

Archer's Paradox

Strzały! I ogólnie rzeczy związane z łucznictwem.


Downloads 21M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 4 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

TeamCoFH awatar

TeamCoFH

KingLemmingCoFH awatar

KingLemmingCoFH

Opis moda

🎯 Mod Archers Paradox dla Minecraft 🏹Jesteś miłośnikiem Minecrafta i łucznictwa? Jeżeli tak, to Archers Paradox jest właśnie dla Ciebie! Ten mod dodaje wiele nowych strzał, które nadają się zarówno do lekkiego, jak i mocno zmodyfikowanego gameplayu.🔥 Funkcje moda Archers Paradox 🌟
  • Diamond: 2x obrażeń, +1 przebicie, +1 odrzut

  • Prismarine: brak spowolnienia w wodzie, zmniejszona grawitacja w wodzie

  • Frost: chłodzi cel i zamraża obszar wokół niego

  • Explosive: jak sama nazwa wskazuje, jest eksplozywna

  • Shulker: celuje w cel, powodując efekt unoszenia

  • Redstone: generuje sygnał redstone na dużym obszarze przez 10 sekundMod Archers Paradox wymaga CoFH Core do działania.

🎮 Jak zainstalować mod Archers Paradox? 💾Do prawidłowej instalacji moda potrzebujesz plików konfiguracyjnych archers_paradox-client.toml i archers_paradox-server.toml, które znajdują się w folderach /config i /saves/WORLD_NAME/serverconfigs.Skopiowanie tych plików do folderu /defaultconfigs spowoduje zastosowanie tych konfiguracji do wszystkich nowo utworzonych światów.🏁 Aktywny rozwój moda Archers Paradox 🚀Mod jest ciągle rozwijany i ulepszany. W planach jest dodanie nowych treści, takich jak kołczany, bloki tematyczne łucznictwa i wiele więcej.Zagraj już teraz w Archers Paradox - najlepszy mod łuczniczy dla Minecraft!