Angel Ring logo

Angel Ring

Ten mod dodaje pierścień anioła, który pozwala latać jak w trybie kreatywnym dla 1.14+. Zainspirowany przez Extra Utilities.


Downloads 18M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 4 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

DenisMasterHerobrine awatar

DenisMasterHerobrine

Opis moda

🎮 Angel Ring Mod dla Minecraft - Twój klucz do swobody 🕹️


Angel Ring to mod, który dodaje skrzydła do Twojego Minecrafta! Ten tryb gry pozwala Ci latać jak w trybie kreatywnym, ułatwiając budowanie i podróżowanie. Zainspirowany przez Extra Utilities Angel Ring, ten mod zdecydowanie zwiększa Twoją swobodę w grze.🔧 Jak korzystać z moda Angel Ring?


Pierwsza wersja wymaga stworzenia Angel Ring, umieszczenia go w slocie Curios i lotu za pomocą przycisku spacji, podobnie jak w trybie twórczym. W drugiej wersji możesz wybrać i stworzyć konkretny Angel Ring, który możesz ulepszać za pomocą stopów lub materiałów z innych modów.ℹ️ Informacje dodatkowe  • Klasyczny Angel Ring wymaga do lotu punktów doświadczenia gracza.

  • Jeśli w twoim zestawie modów jest Thermal Series, będziesz potrzebował RF (FE) do zasilania swojego Angel Ring.

  • Wszystkie przepisy można znaleźć za pomocą JEI.Mod jest dostępny w CurseForge/Technic Launcher/FTB Launcher/ATLauncher. Pamiętaj jednak, że repostowanie moda nie jest mile widziane.Wszystko, co musisz wiedzieć o modzie Angel Ring:
🔵 Zainspirowany Extra Utilities Angel Ring
🟢 Klasyczna i przeprojektowana wersja
🔴 Możliwość ulepszania pierścienia
⚫ Działa z innymi modami