Mody do Minecraft Right AmbientSounds 5
AmbientSounds 5 logo

AmbientSounds 5

#listentonature

Kategorie modów


Downloads 27M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

CreativeMD awatar

CreativeMD

Opis moda

AmbientSounds 5 to niezwykła modyfikacja do popularnej gry Minecraft. Ten mod, który działa wyłącznie po stronie klienta, dodaje bardziej żywą atmosferę do Twojego świata Minecrafta. Wystarczy użyć komendy /cmdclientconfig, aby uzyskać dostęp do menu konfiguracji. Aby zobaczyć, jakie dźwięki są aktualnie odtwarzane, możesz użyć komendy /ambient-debug (zwłaszcza jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy).

Co nowego? Teraz jest więcej dźwięków, pętle dźwiękowe są płynniejsze, a w jednym regionie możesz usłyszeć różnorodne dźwięki, które zmieniają się w czasie. Silnik modu został również przepracowany i teraz oferuje więcej opcji.

Chcesz stworzyć własny pakiet dźwięków? Przeczytaj Wiki i śmiało podziel się swoimi pakietami, abyśmy mogli je promować tutaj.

A jeśli szukasz serwera, na którym możesz grać ze znajomymi, to nasz sponsor ma dla Ciebie rozwiązanie! Użyj kodu promocyjnego "teamcreative", aby otrzymać 25% zniżki na pierwszy miesiąc na dowolnym serwerze do gier.

Specjalne podziękowania dla Paula (autora silnika dźwięku paulscode), który pomógł mi naprawić niektóre problemy (link do profilu Paula). Dziękuję również Hypsellisowi za dostarczenie pełnej listy biomów kilku modów.

Świetne dźwięki przyrody możesz znaleźć na stronach http://naturesoundsfor.me/ i http://www.ambient-mixer.com/.

Oryginalny wątek dotyczący tego moda znajdziesz pod tym linkiem (link do wątku).

Dzięki AmbientSounds 5 Twój świat Minecrafta będzie teraz jeszcze bardziej realistyczny i nastrojowy!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu AmbientSounds 5 #1247