ZeroCore 2 logo

ZeroCore 2

Moduły użytkowe i API multibloków

Kategorie modów


Downloads 52M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

ZeroNoRyouki awatar

ZeroNoRyouki

Opis moda

ZeroCore 2 to moda stworzona dla twórców innych modów. Zawiera ona kod do obsługi podstawowych mechanik gry i Forge, w tym: obsługi procesorów do przetwarzania wiadomości sieciowych na odpowiednim wątku, nowego systemu GUI, implementacji podstawowej TileEntity, która upraszcza synchronizację danych między serwerem a zdalnymi klientami, aktualizacji i obsługi GUI, klas pomocniczych i właściwości blockstate do obsługi połączonych tekstur, standardowego obsługiwania zmian konfiguracji w grze, standardowego generatora rudy i regeneracji oraz wiele więcej.

ZeroCore 2 to również dom nowej wersji API multiblock, które obsługuje wiele modów klienta bez penalizacji wydajności. Można go używać jako zależność w innych modach. Wersja 1.17 jest wkrótce dostępna, a Fabric jest w trakcie prac.

Jeśli chcesz grać wraz ze znajomymi lub streamować swoją rozgrywkę, warto skorzystać z usług BisectHosting. Możesz tam hostować serwer z Extreme Reactors i innymi modami lub paczkami modów i grać ze znajomymi lub na stabilnym serwerze podczas streamowania na You Tube lub Twitch. BisectHosting oferuje szybkie i łatwe w użyciu hostowanie serwerów wysokiej jakości z ponad dziesięcioma lokalizacjami dostępnymi na całym świecie, zapewniając niskie opóźnienia dla Ciebie i Twoich znajomych.

Zero Core można dodać do paczki modów lub używać go w swoim let's playu / streamie, bez potrzeby pytania o zgodę twórcy. Można również podać w komentarzu na stronie, co ciekawego robi się z modami, aby inni mogli dołączyć do zabawy.

Pamiętaj, aby pobrać moda tylko ze sprawdzonych źródeł, takich jak Curse Forge lub FTB Launcher, aby uniknąć problemów z bezpieczeństwem i zgodnością z wersją Minecrafta. ZeroCore 2 to mod, który ułatwi tworzenie innych modów, warto więc go wypróbować już dziś!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu ZeroCore 2 #238
Zrzut ekranu ZeroCore 2 #239