ZenStages logo

ZenStages

ZenStages daje twórcom modpacków narzędzia do łatwiejszego i szybszego tworzenia etapowych modpacków! W połączeniu z GameStages.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2]


Downloads 13M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

artdude543 awatar

artdude543

Opis moda

🎮 ZenStages - Twój niezastąpiony pomocnik w tworzeniu modpacków do Minecraft


ZenStages to narzędzie dla twórców modpacków, które traktują narzędzie GameStages jako kluczowy element swojego pakietu. ZenStages umożliwia łatwiejsze tworzenie i zarządzanie etapami. Dzięki niemu, możesz ustawić zawartość na konkretnym etapie, a wszystko to za pomocą głównego ZenStagera, w zależności od zawartości, którą chcesz ustawić.


🔧 Funkcje i możliwości  • Łatwe zarządzanie etapami

  • Tworzenie modpacków w krótszym czasie

  • Zmniejszenie ilości błędów i problemów


📖 Historia


ZenStages powstał po pierwszej wersji SevTech: Ages, kiedy skrypty były chaotyczne, a niektóre mody nie miały skutecznego sposobu na zarządzanie zawartością. Twórcy modpacka postanowili ulepszyć swoje skrypty i udostępnić narzędzie innym twórcom chcącym tworzyć modpacki oparte na etapach.


📚 Jak zacząć?


Cała dokumentacja modu jest dostępna na naszej stronie (link zostanie dodany po zatwierdzeniu PR Crafttweaker Doc). Przykłady zostaną dodane wkrótce. Możesz także przejrzeć skrypty SevTech: Ages, aby zobaczyć, jak je używamy w naszym kontekście.

Pobierz ZenStages

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz ZenStages 1.12.2
zenstages-0.5.0.jar 1.12.2