Mody do Minecraft Right XP From Harvest
XP From Harvest logo

XP From Harvest

Dosłownie zbieraj XP.

Kategorie modów


Downloads 12M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

ReaIGecko awatar

ReaIGecko

Opis moda

🎮 Mod XP From Harvest dla Minecrafta 🚀


XP From Harvest to innowacyjny mod dla graczy Minecrafta, który przekształca doświadczenie gry! Zabijanie? XP! Hodowla? XP! Wędkowanie? XP! Topienie? XP! Gotowanie? XP! Handel? XP! Górnictwo? Masa XP!!! Zbieranie plonów? Brak XP :( Ale mamy rozwiązanie!


🌾 Magiczne zbieranie XP


Teraz, dzięki magicznemu programowaniu, możesz dosłownie zbierać XP podczas zbierania plonów. Ten mod jest wymagany tylko na serwerze, ale nadal możesz go używać w trybie pojedynczym.


🔧 Konfiguracja


W trybie pojedynczym, ten mod jest konfigurowalny za pomocą menu konfiguracji modów. Na serwerze jest konfigurowany za pomocą pliku konfiguracyjnego <MC_ROOT_FOLDER>/config/xpfromharvest.cfg. Opcje konfiguracji obejmują: Szansę: % szansy na pojawienie się kuli XP. Ilość: ilość XP. Prosta Zbiórka: - włącz funkcjonalność podobną do SimpleHarvest. Lista upraw: lista upraw, które mogą być przetwarzane przez mod. Ciekawostki: tryb ciekawostek, dla celów debugowania, skradaj się i kliknij prawym przyciskiem na uprawę, aby uzyskać wiadomość na czacie z informacjami o niej. Te informacje można bezpośrednio umieścić w konfiguracji.


📝 Lista upraw  • minecraft:potatoes[age=7]

  • minecraft:carrots[age=7]

  • minecraft:wheat[age=7]🛠 Instalacja


Instaluj Forge, umieść mod w katalogu modów... wiesz... MODPACKI: Masz wolną rękę, aby dołączyć ten mod do dowolnego modpacka, jeśli jest on dostępny za darmo :P


🌟 BONUS 🎁


Konfiguracje dla różnych modów i wersji MC można znaleźć tutaj: https://github.com/Real-Gecko/XPFromHarvest-Configs

Pobierz XP From Harvest

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft