Mody do Minecraft Right ValkyrieLib
ValkyrieLib logo

ValkyrieLib

Biblioteka dla wszystkich modów ValkyrieofNight

Kategorie modów


Downloads 64M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

ValkyrieofNight awatar

ValkyrieofNight

Opis moda

ValkyrieLib to biblioteka kodu, która jest niezbędna do działania większości modów tworzonych przez ValkyrieofNights i TeamKrypticLinks. Ta bogata w funkcje biblioteka pozwala na łatwe i szybkie tworzenie modów Minecraft, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się nowymi, ekscytującymi funkcjami.

Jeśli chcesz dodać ValkyrieLib do swojego modpacka, możesz to zrobić bez obaw. W przypadku modpacków na Curseforge i FTB nie ma potrzeby uzyskiwania zgody – po prostu dodaj bibliotekę do swojego modpacka i ciesz się jej funkcjonalnością.

Jeśli jednak chcesz umieścić modpack z ValkyrieLib na zewnętrznej stronie, musisz uzyskać moją zgodę i podać link do tej strony projektu. W ten sposób można zapewnić, że gracze zawsze będą mieli łatwy dostęp do najnowszej wersji biblioteki.

Jeśli chcesz stworzyć mod Minecraft, który będzie działał sprawnie i oferował wiele ciekawych funkcji, ValkyrieLib to biblioteka, na której powinieneś się skupić. Dzięki niej tworzenie modów jest łatwiejsze i przyjemniejsze, a gracze będą mieli jeszcze więcej powodów, by cieszyć się swoją ulubioną grą.