Mody do Minecraft Right Tinker's Delight
Tinker's Delight logo

Tinker's Delight

Dodatek Tinkers Construct z nowymi broniami, materiałami i modyfikatorami.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.16.5]

Kategorie modów


Downloads 597K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

chirptheboy awatar

chirptheboy

Opis moda

Tinkers Delight to mod, który stanowi rozszerzenie dla Tinkers Construct dla wersji gry 1.16. Dodaje on nowe bronie, materiały oraz cechy. Wśród broni możemy wyróżnić Mace, który zadaje większe odrzucenie wrogom, Naginatę - ostrze na długim kiju oraz młot wojenny, który jest bardzo potężny, ale wolny w użyciu. Dodatkowo, gdy klikniemy prawym przyciskiem myszy na ziemi, możemy odrzucić przeciwników w dal. Bronie można ulepszać przy pomocy modyfikatorów Knockback, Blasting, Haste oraz Range.

Wśród materiałów możemy znaleźć trzy nowe, które można stworzyć przy użyciu Tinkers Smeltery. Jednak, aby odkryć ich receptury, musimy skorzystać z JEI.

Oprócz tego, mod posiada cechy takie jak Vengeful - im więcej zabójstw wykonamy daną bronią, tym większy będzie nasz bonus do obrażeń. Liftoff - gdy uderzymy nią w ziemię, wrogowie w pobliżu zostaną uniesieni w powietrze.

Jeśli chodzi o konfigurację, to vengefulDamageCap pozwala na ustawienie maksymalnej wartości bonusu do obrażeń przy cechy Vengeful.

Jeśli napotkasz jakieś problemy z działaniem modu, lub masz sugestie co do jego rozwoju, możesz zgłosić je na Gitlab issue tracker.

Tinkers Delight to mod, który z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom i modpack makerom. Możesz go śmiało dodać do swojego modpacka i cieszyć się nowymi możliwościami w grze. Dzięki niemu, Twoje rozgrywki staną się jeszcze bardziej interesujące i pełne niezapomnianych wrażeń!

Pobierz Tinker's Delight

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Tinker's Delight 1.16.5
TinkersDelight-1.16-1.8.jar Forge 1.16.5