Mody do Minecraft Right Thermal Dynamics
Thermal Dynamics logo

Thermal Dynamics

Thermal staje się dynamiczny! Dodaje kanały - transport dla strumienia Redstone, płynów i przedmiotów!

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.19.2] [1.18.2] [1.12.2] [1.11.2] [1.10.2]


Downloads 72M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

TeamCoFH awatar

TeamCoFH

RWTema awatar

RWTema

KingLemmingCoFH awatar

KingLemmingCoFH

Opis moda

Thermal Dynamics to mod do Minecrafta, która wprowadza do gry zupełnie nowe możliwości. Od prawie dekady seria Thermal Series była podstawą gry modyfikowanej. Wprowadziła innowacje i optymalizacje rozgrywki, które są obecnie używane w praktycznie każdym nowoczesnym modyfikacji. System Forge Energy został stworzony na podstawie Redstone Flux, a wiele powszechnych funkcji modyfikacji - zmiana konfiguracji bocznej, zaawansowane sterowanie redstone'em, kolorowanie wejścia niebiesko/pomarańczowo - wszystko zaczynało się od serii Thermal.

Seria Thermal to modułowa seria modów, która pozwala graczom, właścicielom serwerów i twórcom paczek modów na łatwe wybieranie aspektów, które chcą, a które nie. Dzięki temu mod może pasować do różnych stylów rozgrywki i światów. Razem, moduły tworzą spójne doświadczenie, które znacznie rozszerza wszechświat Minecrafta w sposób zgodny z lore (ale przyznajmy to, technologiczny).

Ten moduł zawiera Dynamics - zawierający rury, które umożliwiają transport energii i płynów na duże i małe odległości, oraz dodatkowe bloki logistyczne związane z transportem. Mody są nadal regularnie aktualizowane i seria nie jest jeszcze kompletna! Pracujemy nad tym i doceniamy Twoją cierpliwość. Mimo to, jest wiele do zrobienia zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowa seria Thermal.

Konfiguracja Klient: plik thermal-client.toml znajdujący się w /config - zawiera opcje specyficzne dla klienta. Common: plik thermal-common.toml znajdujący się w /config - zawiera opcje worldgen (tylko 1.18.2). Serwer: plik thermal-server.toml znajdujący się w folderze /saves/WORLD_NAME/serverconfigs. Skopiowanie tego pliku do folderu /defaultsconfig spowoduje zastosowanie tych konfiguracji do wszystkich nowo tworzonych światów. Serwery dedykowane będą miały ten plik w folderze /world/serverconfigs.

Funkcje Ta sekcja opisuje funkcje dostępne dla wersji w trakcie aktywnego rozwoju. Starsze wersje mogą mieć różne funkcje. WIP - Dziękujemy za cierpliwość. Inne moduły to: Thermal Foundation - podstawy i zasoby, Thermal Cultivation - uprawa i jedzenie, Thermal Expansion - maszyny i przemysł (oryginalny mod), Thermal Innovation - zaawansowane narzędzia energetyczne i gadżety, Thermal Integration - ulepszenia zgodności modyfikacji, Thermal Locomotion - szyny i wózki.

Ta seria modów wymaga CoFH Core. Można go znaleźć tutaj: CoFH Core. Historyczne zmiany można znaleźć tutaj dla wersji przed 1.14: Stare Zmiany.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Thermal Dynamics #62
Zrzut ekranu Thermal Dynamics #63