Sync logo

Sync

Ten mod zapewnia klony lub, jak lubimy to nazywać, "powłoki". Są to w zasadzie nowe osoby, z własnym ekwipunkiem, poziomem doświadczenia, a nawet trybem gry.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2] [1.10.2] [1.7.10] [1.7.2] [1.6.4]


Downloads 12M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

iChun awatar

iChun

Opis moda

🎮 Sync - nowy wymiar gry w Minecraft! 🚀


Odkryj nowy wymiar rozgrywki w Minecraft dzięki modowi Sync, laureatowi trzeciego 96-godzinnego maratonu modowania, ModJam. Ten mod jest luźno oparty na Sync Webseries stworzonym przez CorridorDigital i daje graczom możliwość stworzenia swojego własnego klona, zwanej skorupą.👥 Twoje wirtualne alter ego czeka!


Twoja skorupa to nowa postać, z własnym ekwipunkiem, poziomem doświadczenia i trybem gry. Brakuje jej jedynie umysłu, którym sterować - tutaj z pomocą przychodzi gracz. Każda skorupa jest biometrycznie związana z graczem, który stworzył ją za pomocą swojej próbki i pozwala graczowi "zsynchronizować" swój umysł z inną skorupą, tworząc w ten sposób wiele instancji gracza.💡 Jak to działa?  • Umieść konstruktor skorup i kliknij go prawym przyciskiem myszy, aby dostarczyć próbkę.

  • Konstruktor skorup nie może pracować bez energii, więc umieść obok niego bieżnię i zwab na nią świnie lub wilka, aby generować Piggawatts.

  • Konstruktor zacznie budować skorupę. Gdy skorupa zostanie skonstruowana, musisz umieścić jednostkę składowania skorup i dostarczyć jej energię redstone.

  • Po aktywacji jednostki składowania, zobaczysz okrągłe menu z listą dostępnych skorup i ich pozycji. Wybierz skorupę w konstruktorze i obserwuj, jak jesteś synchronizowany z nową skorupą.


Sync umożliwia także przenoszenie się między wymiarami. Przejdź do Nether i wróć przez skorupę! Pamiętaj jednak, że nie możesz wejść ani opuścić skorup w The End z powodu... trudności technicznych.

Już dzisiaj zainstaluj mod Sync i doświadcz Minecrafta na zupełnie nowym poziomie!

Pobierz Sync

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Sync 1.12.2
Sync-1.12.2-7.1.0.jar 1.12.2
Pobierz Sync 1.10.2
Sync-1.10.2-6.0.1.jar 1.10.2
Pobierz Sync 1.7.10
Sync-4.0.1.jar 1.7.10
Pobierz Sync 1.7.2
Sync-3.0.1.jar 1.7.2
Pobierz Sync 1.6.4
Sync2.2.3.zip 1.6.4