Mody do Minecraft Right Stuff A Sock In It
Stuff A Sock In It logo

Stuff A Sock In It

Łatwe filtrowanie konsoli!

Kategorie modów


Downloads 17M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

DarkhaxDev awatar

DarkhaxDev

Opis moda

🎮 Mod Minecraft: Stuff A Sock In It 🧦


Stuff A Sock In It to mod, który pozwala na ustawienie filtrów dla loggera gry. Dzięki temu możesz zapobiec wyświetlaniu pewnych komunikatów w konsoli czy pliku logów klienta. Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się zbędnych informacji czy innych nieistotnych wpisów w logach.


Czym jest Stuff A Sock In It?


Mod ten ma za zadanie ułatwienie znalezienia błędów i problemów poprzez zmniejszenie rozmiaru plików logów. W ekstremalnych sytuacjach może nieco przyspieszyć czas ładowania gry.


Jak działa Stuff A Sock In It?


Można utworzyć dwa rodzaje filtrów za pomocą tego moda. Podstawowy - jeśli ciąg filtra zawiera się w wiadomości, będzie ona filtrowana. Na przykład, jeśli filtrem jest "hello", wiadomość "hello world" zostanie odfiltrowana. Regex - jeśli wiadomość pasuje do filtra regex, zostanie odfiltrowana.  • Q: Czy to jest mod core?
    A: Nie, ten mod nie jest modem core. Wcześniejsze wersje korzystały z systemu Core Mod Forges, aby wczytać się wcześniej niż inne mody, ale nie dotyczy to już wersji kierowanych do MC 1.12 i nowszych.

  • Q: Czy usuwanie informacji jest złe lub niebezpieczne?
    A: To zależy od okoliczności. Ten mod nigdy nie powinien być używany do usuwania rzeczywistych informacji o błędach. Istnieje kilka modów, w tym Forge, które są znane z przesady w logowaniu informacji debugujących, i w tych sytuacjach jest przeznaczony ten mod.