Mody do Minecraft Right SimpleLabels
SimpleLabels logo

SimpleLabels

Etykiety do magazynu głębokiego i nie tylko!

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.10.2] [1.7.10] [1.9] [1.8.9]

Kategorie modów


Downloads 10M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

insaneau awatar

insaneau

Opis moda

Mod Minecraft SimpleLabels 🏷️ - nowe możliwości przechowywania


SimpleLabels to mod dla Minecraft, który zrewolucjonizuje Twój sposób przechowywania przedmiotów. Czy masz dość ograniczeń wynikających z posiadania tylko 64 stosów jednego przedmiotu w oznaczonej przestrzeni magazynowej? Czy ulepszenia JABBA to dla Ciebie za mało? Uwielbiasz Deep Storage Units, ale nie możesz znieść, że nie możesz przenosić przedmiotów tak łatwo, jak z beczki? Jeżeli tak, to ten mod jest stworzony dla Ciebie!


Nowe funkcje w SimpleLabels 💼  • Dodaje etykietę DSU. Dołącz ją do dowolnej jednostki Deep Storage (technicznie do dowolnej IDeepStorageUnit, takiej jak beczka JABBA!) i ciesz się możliwościami etykietowania.

  • Wprowadź przedmioty prawym przyciskiem, wyjmij lewym przyciskiem, shift + lewy przycisk. Proste jak bułka z masłem!

  • Nowość w 1.8.9: Jednostka Vast Storage! Przechowuje wiele, wiele, wiele stosów pojedynczego przedmiotu. Jest prawnie odrębna od każdej jednostki magazynowania, z którą możesz być zaznajomiony!


Podziękowania dla tterrag1098 za ogromną pomoc z renderingiem i Skyboy za edukację na temat działania jednostki Deep Storage. Dziękujemy również CyanideX, BBoldt i zespołowi Unity za zezwolenie na wykorzystanie ich tekstur do VSU i SimpleLabel.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu SimpleLabels #5677

Pobierz SimpleLabels