SAO UI logo

SAO UI

Przenosi interfejsy użytkownika Sword Art Online do minecrafta!


Downloads 579K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Bluexino awatar

Bluexino

Tencao awatar

Tencao

Blaez_Dev awatar

Blaez_Dev

Opis moda

SAO UI to mod całkowicie zmieniający interfejs użytkownika w Minecraft, stworzony od podstaw z myślą o tematycznych motywach, które umożliwiają o wiele większą personalizację niż tradycyjny Minecraft. Obecnie wersja beta oparta jest wokół SAO, ale inne motywy i wiele więcej można znaleźć na naszym discordzie. Aby uczcić 20k pobrań, otwieramy serwer discord dla publiczności! To miejsce, gdzie będziesz mógł testować wersje indev i mieć bliższy kontakt z zespołem (miejmy nadzieję, że nie będzie to zbyt spamujące...). Jednym z naszych celów jest zaangażowanie członków społeczności i przetestowanie modu przed każdą wersją. Chociaż pliki modów dostępne tam będą w wersji early access, pamiętaj, że nie są one stabilne i mogą poważnie zepsuć wiele rzeczy (chociaż jako mod po stronie klienta, nie powinien zepsuć Twojego świata czy innych rzeczy). Witamy każdego, kto chce dołączyć do serwera! W planach mamy m.in. admin-style ui dla trybu kreatywnego, otwieranie ui poprzez przeciąganie w dół, naprawianie błędów i wiele więcej... (proszę też przeczytać strony komentarzy przed sugerowaniem czegoś, wiele sugestii zostało już wykonanych!).

SAO UI to mod dla graczy Minecraft, którzy chcą spersonalizować swoje doświadczenie gry. Pozwala to na pełną kontrolę nad interfejsem użytkownika i dostosowanie go do swojego stylu gry. Będziesz miał szansę wykorzystać motywy w oparciu o SAO oraz wiele innych motywów, dzięki czemu będziesz mógł dostosować interfejs użytkownika do swojego gustu. Mod jest w wersji beta, ale już teraz jest bardzo popularny i przyciąga uwagę graczy z całego świata.

Jeśli szukasz innowacyjnego sposobu na spersonalizowanie swojego doświadczenia gry Minecraft, SAO UI to mod dla Ciebie. Dołącz do naszej społeczności na discordzie i znajdź motyw, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi gry. Nie przegap szansy, aby uzyskać pełną kontrolę nad interfejsem użytkownika i dostosować go do swojego stylu gry!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu SAO UI #1219
Zrzut ekranu SAO UI #1220
Zrzut ekranu SAO UI #1221
Zrzut ekranu SAO UI #1222
Zrzut ekranu SAO UI #1223