RoadRunner logo

RoadRunner

Mod wydajności ogólnego przeznaczenia i rozwidlenie popularnego moda "Lithium" stworzone dla programu ładującego mody Forge.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.16.4]

Kategorie modów


Downloads 8M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

MaxNeedsSnacks awatar

MaxNeedsSnacks

malte0811 awatar

malte0811

Opis moda

🚀 RoadRunner - Mod do Minecrafta, który przeniesie Twoją grę na wyższy poziom! 🎮


RoadRunner (znany również jako Meep Meep!) to nieoficjalny fork popularnego moda Fabric - Lithium, stworzony przez jellysquid3 dla ładowarki modów Forge. Ten mod ma na celu optymalizację wielu obszarów gry, aby zapewnić lepszą wydajność zarówno dla klientów Minecraft, jak i serwerów, bez konieczności instalowania moda po obu stronach.🎯 Cechy moda RoadRunner  • Zawiera większość, jeśli nie wszystkie funkcje oryginalnego Lithium.

  • Wprowadza dodatkowe patche, aby upewnić się, że mod działa dobrze pod Forge.

  • Optymalizuje kluczowe obszary gry, takie jak: Mob Spawning and AI, Worldgen, Chunk loading, Block ticking, Explosions etc.

  • Wprowadza drobne optymalizacje, które mają na celu ułatwić rozgrywkę na Forge.Zauważ: RoadRunner jest nieoficjalnym forkiem i nie został zatwierdzony przez jellysquid3 ani organizację CaffeineMC.⚙️ Problemy i prośby o funkcje


Jeśli potrzebujesz pomocy z modem, możesz otworzyć problem na GitHubie. Jeśli chcesz zaproponować nowe funkcje lub w inny sposób przyczynić się do moda, z przyjemnością przyjmiemy pull requesty!🎁 Uprawnienia do Modpacka


Podobnie jak oryginalny Lithium, ten projekt jest darmowym i otwartoźródłowym oprogramowaniem, więc możesz oczywiście dołączyć go do swojego modpacka! Jak zawsze, uznanie w jakiejkolwiek formie jest oczywiście bardzo doceniane, ale nie jest wymagane do korzystania z moda.


Pobierz RoadRunner

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz RoadRunner 1.16.4
RoadRunner-mc1.16.5-1.5.1.jar Forge 1.16.4